OMHA :: Lambton-Middlesex Local Upcoming Games
Header Ad Unit

Upcoming Games

94 Games in the Next 7 Days
Group Date Date Time Visitor Home Venue
Novice Oct 21
10:30A
Oct 21 10:30 AM Mt. Brydges Cougars White Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Blue)
Atom Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM St. Marys Rock 3 Belmont Rangers Belmont
Novice Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Blue North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 21
11:30A
Oct 21 11:30 AM Lucan Irish White Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
Novice Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Lambton Shores Predators Red East Lambton Eagles Black Watford
Novice Oct 21
12:15P
Oct 21 12:15 PM Belmont Rangers 2 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Atom Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Mt. Brydges Cougars Gold Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Blue)
Peewee Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Dorchester Dragons 2 Thamesford Attack Thamesford
Atom Oct 21
1:15P
Oct 21 1:15 PM Dorchester Dragons 1 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Blue)
Novice Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Lambeth Lancers 1 Belmont Rangers 1 Belmont
Peewee Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Lambeth Lancers 1 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Midget Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Lucan Irish North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Bantam Oct 21
2:40P
Oct 21 2:40 PM Lambton Shores Predators Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Novice Oct 21
3:00P
Oct 21 3:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Point Edward Blackhawks Point Edward
Bantam Oct 21
3:15P
Oct 21 3:15 PM Port Stanley Jr. Sailors 1 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Bantam Oct 21
3:35P
Oct 21 3:35 PM Point Edward Blackhawks Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Atom Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Lucan Irish Green Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Atom Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Novice Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Lambton Shores Predators Black Strathroy Jr. Rockets Black Gemini (Blue)
Bantam Oct 21
4:15P
Oct 21 4:15 PM Dorchester Dragons 1 St. Thomas Jr Stars White Timken (STMHA)
Peewee Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM St. Marys Rock Lambeth Lancers 2 Lambeth
Peewee Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Bantam Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM South Huron Sabres Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Bantam Oct 21
5:45P
Oct 21 5:45 PM Lambeth Lancers St. Thomas Jr Stars Green Timken (STMHA)
Midget Oct 21
5:45P
Oct 21 5:45 PM Belmont Rangers St. Thomas Jr Stars Timken (Presstran)
Peewee Oct 21
6:20P
Oct 21 6:20 PM Lambton Shores Predators Black Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Peewee Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue East Lambton Eagles White Alvinston
Peewee Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Dorchester Dragons 1 Ilderton Jets Ilderton
Bantam Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Port Stanley Jr. Sailors 2 Belmont Rangers Belmont
Midget Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM South Huron Sabres Point Edward Blackhawks Point Edward
Midget Oct 21
9:30P
Oct 21 9:30 PM Aylmer Flames Ilderton Jets Blue Ilderton
Atom Oct 22
11:00A
Oct 22 11:00 AM Point Edward Blackhawks North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 22
1:30P
Oct 22 1:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Ilderton Jets Blue Ilderton
Novice Oct 22
2:00P
Oct 22 2:00 PM South Huron Sabres Red East Lambton Eagles Orange Alvinston
Novice Oct 22
2:15P
Oct 22 2:15 PM St. Marys Rock 1 Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Novice Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Belmont Rangers 1 Ilderton Jets White Ilderton
Novice Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM South Huron Sabres Black Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Atom Oct 22
3:15P
Oct 22 3:15 PM Ilderton Jets White Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Atom Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM East Lambton Eagles Black Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
Atom Oct 22
4:15P
Oct 22 4:15 PM Mt. Brydges Cougars Red East Lambton Eagles White Watford
Peewee Oct 22
4:15P
Oct 22 4:15 PM Aylmer Flames Red Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Atom Oct 22
4:40P
Oct 22 4:40 PM Dorchester Dragons 2 Ilderton Jets Blue Ilderton
Peewee Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM North Middlesex Jr. Stars Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Bantam Oct 22
5:15P
Oct 22 5:15 PM St. Thomas Jr Stars Green Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Novice Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Aylmer Flames Red Lambeth Lancers 2 Lambeth
Novice Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM East Lambton Eagles White Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Bantam Oct 22
6:50P
Oct 22 6:50 PM Lucan Irish White South Huron Sabres South Huron
Bantam Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Aylmer Flames Red Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Midget Oct 22
8:20P
Oct 22 8:20 PM Belmont Rangers Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Midget Oct 22
9:00P
Oct 22 9:00 PM Point Edward Blackhawks Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Belmont Rangers Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Midget Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Lambton Shores Predators Red Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Atom Oct 25
6:15P
Oct 25 6:15 PM Aylmer Flames Black Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Bantam Oct 25
8:30P
Oct 25 8:30 PM North Middlesex Jr. Stars East Lambton Eagles Watford
Novice Oct 26
6:00P
Oct 26 6:00 PM South Huron Sabres Black Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Peewee Oct 27
6:15P
Oct 27 6:15 PM Strathroy Jr. Rockets White Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Novice Oct 27
6:15P
Oct 27 6:15 PM Mt. Brydges Cougars White Lambton Shores Predators Black Thedford
Bantam Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Novice Oct 27
7:15P
Oct 27 7:15 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lambton Shores Predators Red Thedford
Midget Oct 27
8:10P
Oct 27 8:10 PM Lucan Irish East Lambton Eagles Alvinston
Midget Oct 27
8:20P
Oct 27 8:20 PM Strathroy Jr. Rockets Red Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Atom Oct 28
10:30A
Oct 28 10:30 AM Lambton Shores Predators Black South Huron Sabres Black South Huron
Novice Oct 28
11:00A
Oct 28 11:00 AM Strathroy Jr. Rockets Red East Lambton Eagles Black Watford
Atom Oct 28
11:30A
Oct 28 11:30 AM Mt. Brydges Cougars Gold South Huron Sabres Red South Huron
Novice Oct 28
11:30A
Oct 28 11:30 AM St. Marys Rock 2 Port Stanley Jr. Sailors Port Stanley
Atom Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM St. Marys Rock 1 Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Novice Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Lambton Shores Predators Red East Lambton Eagles White Watford
Novice Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Mt. Brydges Cougars Red Lucan Irish Green Lucan
Novice Oct 28
12:30P
Oct 28 12:30 PM Strathroy Jr. Rockets Black South Huron Sabres Black South Huron
Atom Oct 28
1:00P
Oct 28 1:00 PM Aylmer Flames Black Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Bantam Oct 28
1:00P
Oct 28 1:00 PM Lucan Irish Green North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 28
1:30P
Oct 28 1:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue South Huron Sabres Red South Huron
Atom Oct 28
1:35P
Oct 28 1:35 PM Belmont Rangers Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Peewee Oct 28
2:10P
Oct 28 2:10 PM Lambeth Lancers 2 Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Peewee Oct 28
2:15P
Oct 28 2:15 PM Port Stanley Jr. Sailors 2 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Midget Oct 28
2:30P
Oct 28 2:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 28
2:30P
Oct 28 2:30 PM Aylmer Flames Black Dorchester Dragons Dorchester (North)
Peewee Oct 28
2:45P
Oct 28 2:45 PM Lucan Irish Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Novice Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM East Lambton Eagles Orange Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
3:15P
Oct 28 3:15 PM Dorchester Dragons 2 Belmont Rangers Belmont
Bantam Oct 28
3:15P
Oct 28 3:15 PM Dorchester Dragons 2 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Bantam Oct 28
3:20P
Oct 28 3:20 PM Port Stanley Jr. Sailors 1 Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Atom Oct 28
4:00P
Oct 28 4:00 PM East Lambton Eagles White Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
4:50P
Oct 28 4:50 PM Thamesford Attack Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Atom Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM Lambton Shores Predators Red East Lambton Eagles Black Alvinston
Peewee Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM South Huron Sabres Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Peewee Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM Strathroy Jr. Rockets White Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue East Lambton Eagles Black Alvinston
Bantam Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Lucan Irish White Lucan
Bantam Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
6:30P
Oct 28 6:30 PM Strathroy Jr. Rockets Red Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Peewee Oct 28
7:00P
Oct 28 7:00 PM Aylmer Flames Black Ilderton Jets Ilderton
Midget Oct 28
7:30P
Oct 28 7:30 PM Lambton Shores Predators Red Point Edward Blackhawks Point Edward
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 4:29 AM.
Printed From TheOneDB.com Oct 21, 2017 4:29 AM