OMHA :: Lambton-Middlesex Local Schedule By Month
Header Ad Unit
October 2017
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
Peewee Oct 01
11:00A
Oct 01 11:00 AM Port Stanley Jr. Sailors 23 3 - 3 Lambeth Lancers 13 Lambeth
Bantam Oct 01
11:00A
Oct 01 11:00 AM Strathroy Jr. Rockets Red6 6 - 0 Mt. Brydges Cougars Blue0 Tri-Township
Peewee Oct 01
12:00P
Oct 01 12:00 PM Aylmer Flames Red3 3 - 3 Lambeth Lancers 23 Lambeth
Peewee Oct 01
12:20P
Oct 01 12:20 PM Mt. Brydges Cougars Gold7 7 - 1 Mt. Brydges Cougars Blue1 Tri-Township
Atom Oct 01
1:00P
Oct 01 1:00 PM Dorchester Dragons 15 5 - 1 Lambeth Lancers 11 Lambeth
Atom Oct 01
2:00P
Oct 01 2:00 PM St. Marys Rock 13 3 - 7 Lambeth Lancers 27 Lambeth
Atom Oct 01
2:30P
Oct 01 2:30 PM St. Marys Rock 36 6 - 4 Dorchester Dragons 34 Dorchester (North)
Novice Oct 01
3:00P
Oct 01 3:00 PM St. Marys Rock 12 2 - 3 Lambeth Lancers 13 Lambeth
Novice Oct 01
3:00P
Oct 01 3:00 PM South Huron Sabres Black2 2 - 1 Lucan Irish White1 Lucan
Novice Oct 01
3:00P
Oct 01 3:00 PM Mt. Brydges Cougars White5 5 - 1 Strathroy Jr. Rockets Red1 Gemini (Blue)
Atom Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM Lucan Irish White8 8 - 1 Strathroy Jr. Rockets Red1 Gemini (Blue)
Peewee Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM North Middlesex Jr. Stars0 0 - 3 South Huron Sabres3 South Huron
Novice Oct 01
4:00P
Oct 01 4:00 PM St. Marys Rock 23 3 - 8 Lambeth Lancers 28 Lambeth
Peewee Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Dorchester Dragons 14 4 - 6 Lucan Irish6 Lucan
Bantam Oct 01
5:00P
Oct 01 5:00 PM Belmont Rangers9 9 - 2 Lambeth Lancers2 Lambeth
Bantam Oct 01
6:00P
Oct 01 6:00 PM Lucan Irish White3 3 - 0 Lucan Irish Green0 Lucan
Midget Oct 01
7:30P
Oct 01 7:30 PM North Middlesex Jr. Stars5 5 - 4 South Huron Sabres4 South Huron
Midget Oct 01
8:00P
Oct 01 8:00 PM Thamesford Attack0 0 - 3 Dorchester Dragons 13 Dorchester (South)
Midget Oct 02
8:30P
Oct 02 8:30 PM Ilderton Jets Blue13 13 - 2 Port Stanley Jr. Sailors 32 Port Stanley
Bantam Oct 03
7:10P
Oct 03 7:10 PM Strathroy Jr. Rockets Blue2 2 - 4 Mt. Brydges Cougars Red4 Tri-Township
Midget Oct 04
7:30P
Oct 04 7:30 PM Dorchester Dragons 22 2 - 4 Thamesford Attack4 Thamesford
Midget Oct 04
8:00P
Oct 04 8:00 PM East Lambton Eagles0 0 - 4 Mt. Brydges Cougars Red4 Tri-Township
Novice Oct 05
6:00P
Oct 05 6:00 PM South Huron Sabres Red5 5 - 5 Mt. Brydges Cougars White5 Tri-Township
Atom Oct 05
7:00P
Oct 05 7:00 PM South Huron Sabres Black1 1 - 2 Mt. Brydges Cougars Gold2 Tri-Township
Novice Oct 06
6:15P
Oct 06 6:15 PM Strathroy Jr. Rockets Red0 0 - 7 Lambton Shores Predators Black7 Thedford
Bantam Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Mt. Brydges Cougars Red1 1 - 6 Lucan Irish White6 Lucan
Bantam Oct 06
7:00P
Oct 06 7:00 PM Aylmer Flames Black2 2 - 2 Port Stanley Jr. Sailors 12 Port Stanley
Novice Oct 06
7:15P
Oct 06 7:15 PM North Middlesex Jr. Stars3 3 - 4 Lambton Shores Predators Red4 Thedford
Midget Oct 06
7:30P
Oct 06 7:30 PM East Lambton Eagles1 1 - 2 Lambton Shores Predators Black2 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 06
8:00P
Oct 06 8:00 PM St. Marys Rock0 0 - 8 Dorchester Dragons 18 Dorchester (South)
Midget Oct 06
8:30P
Oct 06 8:30 PM Aylmer Flames2 2 - 4 Port Stanley Jr. Sailors 14 Port Stanley
Atom Oct 07
10:30A
Oct 07 10:30 AM Strathroy Jr. Rockets Red2 2 - 6 South Huron Sabres Black6 South Huron
Novice Oct 07
10:30A
Oct 07 10:30 AM Lucan Irish Green3 3 - 5 Strathroy Jr. Rockets White5 Gemini (Blue)
Atom Oct 07
11:30A
Oct 07 11:30 AM Lucan Irish White0 0 - 1 South Huron Sabres Red1 South Huron
Atom Oct 07
11:30A
Oct 07 11:30 AM Lucan Irish Green3 3 - 1 Strathroy Jr. Rockets Blue1 Gemini (Blue)
Novice Oct 07
11:30A
Oct 07 11:30 AM Dorchester Dragons1 1 - 5 Port Stanley Jr. Sailors5 Port Stanley
Atom Oct 07
12:00P
Oct 07 12:00 PM St. Marys Rock 21 1 - 1 Dorchester Dragons 11 Dorchester (South)
Peewee Oct 07
12:00P
Oct 07 12:00 PM Strathroy Jr. Rockets White3 3 - 2 North Middlesex Jr. Stars2 North Middlesex
Peewee Oct 07
1:00P
Oct 07 1:00 PM Port Stanley Jr. Sailors 20 0 - 11 Thamesford Attack11 Thamesford
Bantam Oct 07
1:00P
Oct 07 1:00 PM South Huron Sabres0 0 - 6 North Middlesex Jr. Stars6 North Middlesex
Atom Oct 07
1:15P
Oct 07 1:15 PM Lambeth Lancers 11 1 - 5 Aylmer Flames Red5 East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 07
1:30P
Oct 07 1:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue7 7 - 2 Strathroy Jr. Rockets Red2 Gemini (Blue)
Peewee Oct 07
1:40P
Oct 07 1:40 PM Aylmer Flames Red Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Peewee Oct 07
1:40P
Oct 07 1:40 PM Aylmer Flames Black3 3 - 3 Port Stanley Jr. Sailors 13 Port Stanley
Atom Oct 07
1:45P
Oct 07 1:45 PM Dorchester Dragons 20 0 - 5 St. Marys Rock 15 St. Marys (Blue)
Peewee Oct 07
2:40P
Oct 07 2:40 PM East Lambton Eagles Black1 1 - 1 Strathroy Jr. Rockets Blue1 Gemini (Blue)
Atom Oct 07
2:45P
Oct 07 2:45 PM Port Stanley Jr. Sailors 11 1 - 13 St. Marys Rock 313 St. Marys (Blue)
Atom Oct 07
3:00P
Oct 07 3:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue1 1 - 1 Lambton Shores Predators Black1 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 07
3:15P
Oct 07 3:15 PM Lambeth Lancers3 3 - 9 Aylmer Flames Red9 East Elgin (EastLink)
Bantam Oct 07
3:20P
Oct 07 3:20 PM Port Stanley Jr. Sailors 27 7 - 8 Dorchester Dragons 28 Dorchester (South)
Bantam Oct 07
3:50P
Oct 07 3:50 PM Lucan Irish Green2 2 - 3 Strathroy Jr. Rockets Blue3 Gemini (Blue)
Atom Oct 07
4:00P
Oct 07 4:00 PM North Middlesex Jr. Stars5 5 - 4 Lambton Shores Predators Red4 Forest (Amtelecom)
Midget Oct 07
4:20P
Oct 07 4:20 PM Lambton Shores Predators Red4 4 - 4 Lucan Irish4 Lucan
Peewee Oct 07
4:50P
Oct 07 4:50 PM Lucan Irish Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Peewee Oct 07
5:00P
Oct 07 5:00 PM East Lambton Eagles White2 2 - 3 Lambton Shores Predators Red3 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 07
6:30P
Oct 07 6:30 PM East Lambton Eagles2 2 - 5 Lambton Shores Predators5 Forest (Amtelecom)
Bantam Oct 07
8:10P
Oct 07 8:10 PM Port Stanley Jr. Sailors 13 3 - 2 Ilderton Jets2 Ilderton
Novice Oct 08
10:45A
Oct 08 10:45 AM Point Edward Blackhawks4 4 - 2 Strathroy Jr. Rockets Black2 Gemini (Green)
Atom Oct 08
11:00A
Oct 08 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Red3 3 - 9 North Middlesex Jr. Stars9 North Middlesex
Peewee Oct 08
11:00A
Oct 08 11:00 AM Lambton Shores Predators Red1 1 - 7 Mt. Brydges Cougars Blue7 Tri-Township
Atom Oct 08
1:00P
Oct 08 1:00 PM Belmont Rangers2 2 - 4 St. Marys Rock 24 St. Marys (Rock)
Novice Oct 08
3:00P
Oct 08 3:00 PM East Lambton Eagles Black3 3 - 1 Lucan Irish Green1 Lucan
Peewee Oct 08
4:00P
Oct 08 4:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue5 5 - 0 South Huron Sabres0 South Huron
Bantam Oct 08
5:15P
Oct 08 5:15 PM St. Thomas Jr Stars White2 2 - 2 Aylmer Flames Black2 East Elgin (EastLink)
Novice Oct 10
6:00P
Oct 10 6:00 PM Lucan Irish White2 2 - 3 Mt. Brydges Cougars Blue3 Tri-Township
Midget Oct 10
8:00P
Oct 10 8:00 PM Lambton Shores Predators Black1 1 - 1 Mt. Brydges Cougars Blue1 Tri-Township
Novice Oct 12
6:00P
Oct 12 6:00 PM Lucan Irish White1 1 - 7 Mt. Brydges Cougars Red7 Tri-Township
Atom Oct 12
7:00P
Oct 12 7:00 PM Point Edward Blackhawks5 5 - 0 Mt. Brydges Cougars Red0 Tri-Township
Bantam Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue5 5 - 5 East Lambton Eagles5 Alvinston
Bantam Oct 13
7:00P
Oct 13 7:00 PM Lambton Shores Predators1 1 - 3 Lucan Irish Green3 Lucan
Midget Oct 13
8:20P
Oct 13 8:20 PM Dorchester Dragons 13 3 - 1 Strathroy Jr. Rockets Red1 Gemini (Blue)
Midget Oct 13
8:30P
Oct 13 8:30 PM South Huron Sabres5 5 - 1 East Lambton Eagles1 Alvinston
Novice Oct 14
10:00A
Oct 14 10:00 AM Ilderton Jets Blue3 3 - 1 Belmont Rangers 11 Belmont
Novice Oct 14
10:00A
Oct 14 10:00 AM East Lambton Eagles Orange3 3 - 2 Mt. Brydges Cougars Gold2 Tri-Township
Atom Oct 14
10:30A
Oct 14 10:30 AM Lucan Irish Green6 6 - 3 South Huron Sabres Black3 South Huron
Novice Oct 14
10:30A
Oct 14 10:30 AM Lambton Shores Predators Red6 6 - 1 Strathroy Jr. Rockets Blue1 Gemini (Blue)
Atom Oct 14
11:00A
Oct 14 11:00 AM Dorchester Dragons 33 3 - 3 Belmont Rangers3 Belmont
Atom Oct 14
11:00A
Oct 14 11:00 AM Lucan Irish White2 2 - 2 Mt. Brydges Cougars Gold2 Tri-Township
Novice Oct 14
11:00A
Oct 14 11:00 AM Strathroy Jr. Rockets Black1 1 - 1 East Lambton Eagles Black1 Watford
Novice Oct 14
11:00A
Oct 14 11:00 AM Lambton Shores Predators Black9 9 - 2 North Middlesex Jr. Stars2 North Middlesex
Atom Oct 14
12:00P
Oct 14 12:00 PM Port Stanley Jr. Sailors 12 2 - 10 Dorchester Dragons 110 Dorchester (South)
Novice Oct 14
12:15P
Oct 14 12:15 PM Lambeth Lancers 12 2 - 6 Aylmer Flames Red6 East Elgin (EastLink)
Atom Oct 14
12:30P
Oct 14 12:30 PM North Middlesex Jr. Stars4 4 - 3 Strathroy Jr. Rockets White3 Gemini (Blue)
Novice Oct 14
12:30P
Oct 14 12:30 PM Belmont Rangers 26 6 - 9 Port Stanley Jr. Sailors9 Port Stanley
Novice Oct 14
12:30P
Oct 14 12:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue2 2 - 8 South Huron Sabres Black8 South Huron
Novice Oct 14
12:45P
Oct 14 12:45 PM Ilderton Jets White5 5 - 0 St. Marys Rock 10 St. Marys (Blue)
Atom Oct 14
1:00P
Oct 14 1:00 PM Ilderton Jets White4 4 - 8 Dorchester Dragons 28 Dorchester (South)
Bantam Oct 14
1:00P
Oct 14 1:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Atom Oct 14
1:30P
Oct 14 1:30 PM East Lambton Eagles White8 8 - 4 Strathroy Jr. Rockets Red4 Gemini (Blue)
Novice Oct 14
1:30P
Oct 14 1:30 PM Lucan Irish Green1 1 - 5 South Huron Sabres Red5 South Huron
Atom Oct 14
1:45P
Oct 14 1:45 PM St. Marys Rock 22 2 - 4 St. Marys Rock 14 St. Marys (Blue)
Peewee Oct 14
2:10P
Oct 14 2:10 PM Dorchester Dragons 25 5 - 3 Dorchester Dragons 13 Dorchester (South)
Peewee Oct 14
2:30P
Oct 14 2:30 PM South Huron Sabres1 1 - 10 Strathroy Jr. Rockets White10 Gemini (Blue)
Novice Oct 14
2:30P
Oct 14 2:30 PM Lambeth Lancers 26 6 - 0 Dorchester Dragons0 Dorchester (North)
Peewee Oct 14
3:15P
Oct 14 3:15 PM Thamesford Attack15 15 - 1 Belmont Rangers1 Belmont
Bantam Oct 14
3:20P
Oct 14 3:20 PM Aylmer Flames Black1 1 - 7 Dorchester Dragons 17 Dorchester (South)
Bantam Oct 14
3:40P
Oct 14 3:40 PM Mt. Brydges Cougars Red0 0 - 5 Strathroy Jr. Rockets Red5 Gemini (Blue)
Atom Oct 14
4:00P
Oct 14 4:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue2 2 - 3 Lambton Shores Predators Red3 Forest (Amtelecom)
Peewee Oct 14
4:50P
Oct 14 4:50 PM Lambeth Lancers 25 5 - 0 Dorchester Dragons 30 Dorchester (South)
Atom Oct 14
5:00P
Oct 14 5:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue3 3 - 0 East Lambton Eagles Black0 Alvinston
Peewee Oct 14
5:00P
Oct 14 5:00 PM North Middlesex Jr. Stars0 0 - 11 Mt. Brydges Cougars Gold11 Tri-Township
Peewee Oct 14
5:00P
Oct 14 5:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue3 3 - 4 Point Edward Blackhawks4 Point Edward
Peewee Oct 14
6:00P
Oct 14 6:00 PM Lambton Shores Predators Black3 3 - 2 East Lambton Eagles Black2 Alvinston
Bantam Oct 14
6:00P
Oct 14 6:00 PM South Huron Sabres0 0 - 3 Point Edward Blackhawks3 Point Edward
Midget Oct 14
6:15P
Oct 14 6:15 PM East Lambton Eagles2 2 - 4 Mt. Brydges Cougars Red4 Tri-Township
Bantam Oct 14
6:30P
Oct 14 6:30 PM Lucan Irish White0 0 - 3 Lambton Shores Predators3 Forest (Amtelecom)
Peewee Oct 14
7:00P
Oct 14 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red4 4 - 2 East Lambton Eagles White2 Alvinston
Peewee Oct 14
7:00P
Oct 14 7:00 PM St. Marys Rock1 1 - 3 Ilderton Jets3 Ilderton
Bantam Oct 14
7:00P
Oct 14 7:00 PM St. Thomas Jr Stars White4 4 - 12 Belmont Rangers12 Belmont
Midget Oct 14
7:30P
Oct 14 7:30 PM North Middlesex Jr. Stars1 1 - 6 Point Edward Blackhawks6 Point Edward
Bantam Oct 14
8:10P
Oct 14 8:10 PM Port Stanley Jr. Sailors 26 6 - 4 Ilderton Jets4 Ilderton
Atom Oct 15
10:35A
Oct 15 10:35 AM Lambeth Lancers 24 4 - 6 Port Stanley Jr. Sailors 16 Port Stanley
Peewee Oct 15
11:00A
Oct 15 11:00 AM Port Stanley Jr. Sailors 13 3 - 6 Lambeth Lancers 16 Lambeth
Peewee Oct 15
11:45A
Oct 15 11:45 AM Belmont Rangers2 2 - 2 Port Stanley Jr. Sailors 22 Port Stanley
Peewee Oct 15
12:25P
Oct 15 12:25 PM Dorchester Dragons 32 2 - 4 St. Marys Rock4 St. Marys (Blue)
Atom Oct 15
1:00P
Oct 15 1:00 PM St. Marys Rock 210 10 - 1 Lambeth Lancers 11 Lambeth
Novice Oct 15
1:30P
Oct 15 1:30 PM St. Marys Rock 21 1 - 10 Ilderton Jets Blue10 Ilderton
Novice Oct 15
2:15P
Oct 15 2:15 PM Port Stanley Jr. Sailors9 9 - 1 Aylmer Flames Black1 East Elgin (EastLink)
Novice Oct 15
2:30P
Oct 15 2:30 PM Dorchester Dragons1 1 - 8 Ilderton Jets White8 Ilderton
Novice Oct 15
3:00P
Oct 15 3:00 PM East Lambton Eagles Black2 2 - 0 Strathroy Jr. Rockets Blue0 Gemini (Blue)
Atom Oct 15
3:10P
Oct 15 3:10 PM Lambton Shores Predators Black2 2 - 5 East Lambton Eagles White5 Watford
Atom Oct 15
3:15P
Oct 15 3:15 PM St. Marys Rock 18 8 - 0 Aylmer Flames Black0 East Elgin (EastLink)
Atom Oct 15
3:30P
Oct 15 3:30 PM Belmont Rangers8 8 - 3 Ilderton Jets White3 Ilderton
Bantam Oct 15
3:45P
Oct 15 3:45 PM Ilderton Jets6 6 - 0 St. Marys Rock0 St. Marys (Blue)
Atom Oct 15
4:00P
Oct 15 4:00 PM South Huron Sabres Red1 1 - 2 Strathroy Jr. Rockets Blue2 Gemini (Blue)
Bantam Oct 15
4:00P
Oct 15 4:00 PM Dorchester Dragons 28 8 - 3 Lambeth Lancers3 Lambeth
Peewee Oct 15
4:15P
Oct 15 4:15 PM Lucan Irish4 4 - 2 Aylmer Flames Black2 East Elgin (EastLink)
Atom Oct 15
4:40P
Oct 15 4:40 PM Dorchester Dragons 13 3 - 1 Ilderton Jets Blue1 Ilderton
Peewee Oct 15
5:00P
Oct 15 5:00 PM East Lambton Eagles Black2 2 - 4 Strathroy Jr. Rockets Red4 Gemini (Blue)
Novice Oct 15
5:00P
Oct 15 5:00 PM St. Marys Rock 12 2 - 5 Belmont Rangers 25 Belmont
Bantam Oct 15
6:10P
Oct 15 6:10 PM Lambton Shores Predators4 4 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
Midget Oct 15
6:10P
Oct 15 6:10 PM Thamesford Attack Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Midget Oct 15
6:45P
Oct 15 6:45 PM St. Thomas Jr Stars6 6 - 2 Aylmer Flames2 East Elgin (EastLink)
Midget Oct 15
7:30P
Oct 15 7:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue6 6 - 1 South Huron Sabres1 South Huron
Midget Oct 15
8:00P
Oct 15 8:00 PM Port Stanley Jr. Sailors 11 1 - 3 Dorchester Dragons 13 Dorchester (South)
Midget Oct 15
8:30P
Oct 15 8:30 PM Dorchester Dragons 24 4 - 2 Port Stanley Jr. Sailors 22 Port Stanley
Novice Oct 17
6:00P
Oct 17 6:00 PM North Middlesex Jr. Stars South Huron Sabres Red Stephen Township
Novice Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM East Lambton Eagles Black4 4 - 3 East Lambton Eagles White3 Alvinston
Atom Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets White2 2 - 3 Mt. Brydges Cougars Blue3 Tri-Township
Peewee Oct 17
7:00P
Oct 17 7:00 PM Lambton Shores Predators Red3 3 - 1 North Middlesex Jr. Stars1 North Middlesex
Atom Oct 18
6:15P
Oct 18 6:15 PM Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Novice Oct 19
6:00P
Oct 19 6:00 PM Lucan Irish Green Mt. Brydges Cougars White Tri-Township
Peewee Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Mt. Brydges Cougars Gold East Lambton Eagles Black Watford
Midget Oct 19
9:30P
Oct 19 9:30 PM Mt. Brydges Cougars Red Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Peewee Oct 20
6:15P
Oct 20 6:15 PM South Huron Sabres Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Novice Oct 20
6:15P
Oct 20 6:15 PM Point Edward Blackhawks Lambton Shores Predators Black Thedford
Bantam Oct 20
7:00P
Oct 20 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue East Lambton Eagles Alvinston
Bantam Oct 20
7:15P
Oct 20 7:15 PM St. Marys Rock St. Thomas Jr Stars Green Timken (Presstran)
Novice Oct 20
7:15P
Oct 20 7:15 PM Mt. Brydges Cougars Gold Lambton Shores Predators Red Thedford
Peewee Oct 20
8:00P
Oct 20 8:00 PM Lambeth Lancers 1 Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Midget Oct 20
8:20P
Oct 20 8:20 PM Port Stanley Jr. Sailors 2 Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
Midget Oct 20
8:30P
Oct 20 8:30 PM Ilderton Jets Blue Belmont Rangers Belmont
Midget Oct 20
8:30P
Oct 20 8:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue East Lambton Eagles Alvinston
Midget Oct 20
8:30P
Oct 20 8:30 PM Thamesford Attack Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Novice Oct 21
10:30A
Oct 21 10:30 AM Mt. Brydges Cougars White Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Blue)
Atom Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM St. Marys Rock 3 Belmont Rangers Belmont
Novice Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Mt. Brydges Cougars Blue North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 21
11:30A
Oct 21 11:30 AM Lucan Irish White Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
Novice Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Lambton Shores Predators Red East Lambton Eagles Black Watford
Novice Oct 21
12:15P
Oct 21 12:15 PM Belmont Rangers 2 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Atom Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Mt. Brydges Cougars Gold Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Blue)
Peewee Oct 21
1:00P
Oct 21 1:00 PM Dorchester Dragons 2 Thamesford Attack Thamesford
Atom Oct 21
1:15P
Oct 21 1:15 PM Dorchester Dragons 1 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 21
1:30P
Oct 21 1:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue Strathroy Jr. Rockets White Gemini (Blue)
Novice Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Lambeth Lancers 1 Belmont Rangers 1 Belmont
Peewee Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Lambeth Lancers 1 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Midget Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Lucan Irish North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Bantam Oct 21
2:40P
Oct 21 2:40 PM Lambton Shores Predators Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Novice Oct 21
3:00P
Oct 21 3:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Point Edward Blackhawks Point Edward
Bantam Oct 21
3:15P
Oct 21 3:15 PM Port Stanley Jr. Sailors 1 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Atom Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Lucan Irish Green Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Atom Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Novice Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Lambton Shores Predators Black Strathroy Jr. Rockets Black Gemini (Blue)
Bantam Oct 21
4:15P
Oct 21 4:15 PM Dorchester Dragons 1 St. Thomas Jr Stars White Timken (STMHA)
Peewee Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM St. Marys Rock Lambeth Lancers 1 Lambeth
Peewee Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM St. Marys Rock Lambeth Lancers 2 Lambeth
Peewee Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Bantam Oct 21
5:00P
Oct 21 5:00 PM South Huron Sabres Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Bantam Oct 21
5:45P
Oct 21 5:45 PM Lambeth Lancers St. Thomas Jr Stars Green Timken (STMHA)
Midget Oct 21
5:45P
Oct 21 5:45 PM Belmont Rangers St. Thomas Jr Stars Timken (Presstran)
Atom Oct 21
6:00P
Oct 21 6:00 PM Port Stanley Jr. Sailors 2 East Lambton Eagles Black Alvinston
Peewee Oct 21
6:20P
Oct 21 6:20 PM East Lambton Eagles Black Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Peewee Oct 21
6:20P
Oct 21 6:20 PM Lambton Shores Predators Black Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Peewee Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue East Lambton Eagles White Alvinston
Peewee Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Dorchester Dragons 1 Ilderton Jets Ilderton
Bantam Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM Port Stanley Jr. Sailors 2 Belmont Rangers Belmont
Midget Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM South Huron Sabres Point Edward Blackhawks Point Edward
Midget Oct 21
9:30P
Oct 21 9:30 PM Aylmer Flames Ilderton Jets Blue Ilderton
Atom Oct 22
11:00A
Oct 22 11:00 AM Point Edward Blackhawks North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 22
1:30P
Oct 22 1:30 PM Port Stanley Jr. Sailors Ilderton Jets Blue Ilderton
Novice Oct 22
2:00P
Oct 22 2:00 PM South Huron Sabres Red East Lambton Eagles Orange Alvinston
Novice Oct 22
2:15P
Oct 22 2:15 PM St. Marys Rock 1 Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Novice Oct 22
2:30P
Oct 22 2:30 PM Belmont Rangers 1 Ilderton Jets White Ilderton
Novice Oct 22
3:00P
Oct 22 3:00 PM South Huron Sabres Black Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Atom Oct 22
3:15P
Oct 22 3:15 PM Ilderton Jets White Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Atom Oct 22
4:00P
Oct 22 4:00 PM East Lambton Eagles Black Strathroy Jr. Rockets Red Gemini (Blue)
Atom Oct 22
4:15P
Oct 22 4:15 PM Mt. Brydges Cougars Red East Lambton Eagles White Watford
Peewee Oct 22
4:15P
Oct 22 4:15 PM Aylmer Flames Red Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Atom Oct 22
4:40P
Oct 22 4:40 PM Dorchester Dragons 2 Ilderton Jets Blue Ilderton
Peewee Oct 22
5:00P
Oct 22 5:00 PM North Middlesex Jr. Stars Strathroy Jr. Rockets Blue Gemini (Blue)
Bantam Oct 22
5:15P
Oct 22 5:15 PM St. Thomas Jr Stars Green Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Peewee Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Aylmer Flames Red Lambeth Lancers 1 Lambeth
Novice Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM Aylmer Flames Red Lambeth Lancers 2 Lambeth
Novice Oct 22
6:00P
Oct 22 6:00 PM East Lambton Eagles White Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Bantam Oct 22
6:10P
Oct 22 6:10 PM Lucan Irish White South Huron Sabres South Huron
Bantam Oct 22
7:00P
Oct 22 7:00 PM Aylmer Flames Red Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Bantam Oct 22
8:10P
Oct 22 8:10 PM Point Edward Blackhawks Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Midget Oct 22
8:20P
Oct 22 8:20 PM Belmont Rangers Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Midget Oct 22
9:00P
Oct 22 9:00 PM Point Edward Blackhawks Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Midget Oct 22
9:30P
Oct 22 9:30 PM Lambton Shores Predators Black Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Bantam Oct 23
9:00P
Oct 23 9:00 PM Belmont Rangers Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Midget Oct 24
8:00P
Oct 24 8:00 PM Lambton Shores Predators Red Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Bantam Oct 25
8:30P
Oct 25 8:30 PM North Middlesex Jr. Stars East Lambton Eagles Watford
Novice Oct 26
6:00P
Oct 26 6:00 PM South Huron Sabres Black Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Peewee Oct 27
6:15P
Oct 27 6:15 PM Strathroy Jr. Rockets White Lambton Shores Predators Black Forest (Amtelecom)
Novice Oct 27
6:15P
Oct 27 6:15 PM Mt. Brydges Cougars White Lambton Shores Predators Black Thedford
Bantam Oct 27
7:00P
Oct 27 7:00 PM St. Thomas Jr Stars Green Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Novice Oct 27
7:15P
Oct 27 7:15 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lambton Shores Predators Red Thedford
Midget Oct 27
8:10P
Oct 27 8:10 PM Lucan Irish East Lambton Eagles Alvinston
Midget Oct 27
8:20P
Oct 27 8:20 PM Strathroy Jr. Rockets Red Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Atom Oct 28
10:30A
Oct 28 10:30 AM Lambton Shores Predators Black South Huron Sabres Black South Huron
Novice Oct 28
11:00A
Oct 28 11:00 AM Strathroy Jr. Rockets Red East Lambton Eagles Black Watford
Atom Oct 28
11:30A
Oct 28 11:30 AM Mt. Brydges Cougars Gold South Huron Sabres Red South Huron
Novice Oct 28
11:30A
Oct 28 11:30 AM St. Marys Rock 2 Port Stanley Jr. Sailors Port Stanley
Atom Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM St. Marys Rock 1 Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Novice Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Lambton Shores Predators Red East Lambton Eagles White Watford
Novice Oct 28
12:00P
Oct 28 12:00 PM Mt. Brydges Cougars Red Lucan Irish Green Lucan
Novice Oct 28
12:30P
Oct 28 12:30 PM Strathroy Jr. Rockets Black South Huron Sabres Black South Huron
Atom Oct 28
1:00P
Oct 28 1:00 PM Aylmer Flames Black Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Bantam Oct 28
1:00P
Oct 28 1:00 PM Lucan Irish Green North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 28
1:30P
Oct 28 1:30 PM Strathroy Jr. Rockets Blue South Huron Sabres Red South Huron
Peewee Oct 28
2:10P
Oct 28 2:10 PM Lambeth Lancers 2 Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Peewee Oct 28
2:15P
Oct 28 2:15 PM Port Stanley Jr. Sailors 2 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Midget Oct 28
2:30P
Oct 28 2:30 PM Mt. Brydges Cougars Blue North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Novice Oct 28
2:30P
Oct 28 2:30 PM Aylmer Flames Black Dorchester Dragons Dorchester (North)
Peewee Oct 28
2:45P
Oct 28 2:45 PM Lucan Irish Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Novice Oct 28
3:00P
Oct 28 3:00 PM East Lambton Eagles Orange Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
3:15P
Oct 28 3:15 PM Dorchester Dragons 2 Belmont Rangers Belmont
Bantam Oct 28
3:15P
Oct 28 3:15 PM Dorchester Dragons 2 Aylmer Flames Red East Elgin (EastLink)
Bantam Oct 28
3:20P
Oct 28 3:20 PM Port Stanley Jr. Sailors 1 Dorchester Dragons 1 Dorchester (South)
Atom Oct 28
4:00P
Oct 28 4:00 PM East Lambton Eagles White Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
4:50P
Oct 28 4:50 PM Thamesford Attack Dorchester Dragons 3 Dorchester (South)
Atom Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM Lambton Shores Predators Red East Lambton Eagles Black Alvinston
Peewee Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM South Huron Sabres Lambton Shores Predators Red Forest (Amtelecom)
Peewee Oct 28
5:00P
Oct 28 5:00 PM Strathroy Jr. Rockets White Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue East Lambton Eagles Black Alvinston
Bantam Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Lucan Irish White Lucan
Bantam Oct 28
6:00P
Oct 28 6:00 PM Strathroy Jr. Rockets Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Peewee Oct 28
6:30P
Oct 28 6:30 PM Strathroy Jr. Rockets Red Mt. Brydges Cougars Gold Tri-Township
Peewee Oct 28
7:00P
Oct 28 7:00 PM Aylmer Flames Black Ilderton Jets Ilderton
Midget Oct 28
7:30P
Oct 28 7:30 PM Lambton Shores Predators Red Point Edward Blackhawks Point Edward
Atom Oct 29
10:35A
Oct 29 10:35 AM Dorchester Dragons 2 Port Stanley Jr. Sailors 1 Port Stanley
Atom Oct 29
11:00A
Oct 29 11:00 AM Lambton Shores Predators Red North Middlesex Jr. Stars North Middlesex
Bantam Oct 29
11:00A
Oct 29 11:00 AM East Lambton Eagles Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Peewee Oct 29
12:25P
Oct 29 12:25 PM Port Stanley Jr. Sailors 1 St. Marys Rock St. Marys (Blue)
Atom Oct 29
1:00P
Oct 29 1:00 PM Ilderton Jets Blue St. Marys Rock 3 St. Marys (Rock)
Novice Oct 29
1:45P
Oct 29 1:45 PM Lambeth Lancers 2 St. Marys Rock 1 St. Marys (Blue)
Novice Oct 29
2:00P
Oct 29 2:00 PM Strathroy Jr. Rockets White East Lambton Eagles Orange Alvinston
Novice Oct 29
2:30P
Oct 29 2:30 PM Aylmer Flames Black Ilderton Jets White Ilderton
Atom Oct 29
3:30P
Oct 29 3:30 PM Lambeth Lancers 1 Ilderton Jets White Ilderton
Bantam Oct 29
3:45P
Oct 29 3:45 PM Lambeth Lancers St. Marys Rock St. Marys (Blue)
Atom Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Aylmer Flames Red Lambeth Lancers 2 Lambeth
Atom Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Mt. Brydges Cougars Blue Lucan Irish Green Lucan
Peewee Oct 29
4:00P
Oct 29 4:00 PM Lucan Irish Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Peewee Oct 29
4:15P
Oct 29 4:15 PM Lambeth Lancers 1 Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Atom Oct 29
5:00P
Oct 29 5:00 PM South Huron Sabres Black Lucan Irish White Lucan
Novice Oct 29
5:00P
Oct 29 5:00 PM Ilderton Jets Blue Belmont Rangers 2 Belmont
Bantam Oct 29
5:15P
Oct 29 5:15 PM Ilderton Jets Aylmer Flames Black East Elgin (EastLink)
Novice Oct 29
6:00P
Oct 29 6:00 PM Port Stanley Jr. Sailors Lambeth Lancers 1 Lambeth
Midget Oct 29
6:45P
Oct 29 6:45 PM Strathroy Jr. Rockets Red Aylmer Flames East Elgin (EastLink)
Atom Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM East Lambton Eagles Black Mt. Brydges Cougars Red Tri-Township
Bantam Oct 29
7:00P
Oct 29 7:00 PM St. Thomas Jr Stars White Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Midget Oct 29
7:30P
Oct 29 7:30 PM Lambton Shores Predators Black South Huron Sabres South Huron
Bantam Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Lucan Irish Green Mt. Brydges Cougars Blue Tri-Township
Midget Oct 29
8:00P
Oct 29 8:00 PM Port Stanley Jr. Sailors 1 Dorchester Dragons 2 Dorchester (South)
Midget Oct 29
8:20P
Oct 29 8:20 PM Strathroy Jr. Rockets Blue Port Stanley Jr. Sailors 2 Port Stanley
Midget Oct 30
9:20P
Oct 30 9:20 PM Dorchester Dragons 1 Ilderton Jets Blue Ilderton
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 11:41 PM.
Printed From TheOneDB.com Oct 17, 2017 11:41 PM