U9 MD |
Mar 01 6:00P |
Mar 01 |
6:00 PM |
Glancaster Bombers White4 |
4 - 7 |
Port Colborne Sailors7 |
Vale (1)
|
U9 LL |
Mar 01 6:00P |
Mar 01 |
6:00 PM |
Welland Tigers6 |
6 - 3 OT |
Wainfleet Wild3 |
Wainfleet
|
U 13 LL |
Mar 01 6:10P |
Mar 01 |
6:10 PM |
Port Colborne Sailors8 |
8 - 1 |
Thorold Blackhawks 1 red1 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 11 |
Mar 01 6:15P |
Mar 01 |
6:15 PM |
Haldimand River Kings6 |
6 - 5 |
Garden City Falcons5 |
Walker Sports (1)
|
U 13 LL |
Mar 01 6:15P |
Mar 01 |
6:15 PM |
Welland Tigers 2 white4 |
4 - 2 |
Pelham Panthers 32 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 11 BB |
Mar 01 6:30P |
Mar 01 |
6:30 PM |
NOTL Wolves0 |
0 - 7 |
Fort Erie Meteors7 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 15 |
Mar 01 6:30P |
Mar 01 |
6:30 PM |
Welland Tigers8 |
8 - 0 |
Garden City Falcons0 |
S-H SEC (Sportsplex) (3)
|
U 16 |
Mar 01 6:30P |
Mar 01 |
6:30 PM |
Niagara Falls Flyers3 |
3 - 5 |
Welland Tigers Minor5 |
Welland (Main)
|
U 15 LL |
Mar 01 6:30P |
Mar 01 |
6:30 PM |
Jordan Hawks2 |
2 - 2 |
Fort Erie Meteors Team 22 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 13 |
Mar 01 6:40P |
Mar 01 |
6:40 PM |
Niagara Falls Flyers0 |
0 - 3 |
Glancaster Bombers3 |
Morgan (B)
|
U 11 LL |
Mar 01 7:00P |
Mar 01 |
7:00 PM |
Port Colborne BLUE4 |
4 - 6 |
Wainfleet Wild 2 ORANGE6 |
Wainfleet
|
U 13 LL |
Mar 01 7:00P |
Mar 01 |
7:00 PM |
Fort Erie Meteors 13 |
3 - 2 |
St. Catharines Canadians2 |
Merritton Arena
|
U 13 |
Mar 01 7:30P |
Mar 01 |
7:30 PM |
Haldimand River Kings4 |
4 - 1 |
Garden City Falcons1 |
Walker Sports (1)
|
U 18 LL |
Mar 01 7:30P |
Mar 01 |
7:30 PM |
Stoney Creek Warriors Team 15 |
5 - 1 |
Stoney Creek Warriors Team 21 |
Valley Park
|
U 13 LL |
Mar 01 7:30P |
Mar 01 |
7:30 PM |
Pelham Panthers 23 |
3 - 5 |
Thorold Blackhawks 2 black5 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 15 LL |
Mar 01 7:35P |
Mar 01 |
7:35 PM |
Fort Erie Meteors2 |
2 - 2 |
Pelham Panthers 12 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 13 BB |
Mar 01 7:45P |
Mar 01 |
7:45 PM |
NOTL Wolves0 |
0 - 4 |
Fort Erie Meteors4 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 14 |
Mar 01 8:00P |
Mar 01 |
8:00 PM |
Garden City Falcons Minor2 |
2 - 1 |
Glancaster Bombers Minor1 |
Morgan (B)
|
U 18 |
Mar 01 8:10P |
Mar 01 |
8:10 PM |
Haldimand River Kings1 |
1 - 6 |
Welland Tigers6 |
Welland (Main)
|
U 18 LL |
Mar 01 8:45P |
Mar 01 |
8:45 PM |
Welland Tigers 10 |
0 - 8 |
Stoney Creek Warriors Team 38 |
Valley Park
|
U9 MD |
Mar 02 9:00A |
Mar 02 |
9:00 AM |
Thorold Blackhawks1 |
1 - 8 |
Port Colborne Sailors8 |
Vale (1)
|
U 13 LL |
Mar 02 9:00A |
Mar 02 |
9:00 AM |
NOTL Wolves 1 White3 |
3 - 0 |
Welland Tigers 1 black0 |
Welland (Main)
|
U 8 MD |
Mar 02 10:00A |
Mar 02 |
10:00 AM |
Glancaster Bombers Blue |
-- |
Thorold Blackhawks |
Thorold (Frank Doherty)
|
U8 LL |
Mar 02 10:00A |
Mar 02 |
10:00 AM |
Wainfleet Wild |
-- |
Port Colborne Sailors |
Vale (1)
|
U 11 LL |
Mar 02 10:10A |
Mar 02 |
10:10 AM |
Pelham Panthers 13 |
3 - 2 |
Fort Erie Meteors 12 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 13 LL |
Mar 02 10:15A |
Mar 02 |
10:15 AM |
Port Colborne Sailors4 |
4 - 2 |
Welland Tigers 2 white2 |
Welland (Main)
|
U 13 BB |
Mar 02 10:50A |
Mar 02 |
10:50 AM |
Thorold Blackhawks3 |
3 - 0 |
NOTL Wolves0 |
Meridian
|
U 11 LL |
Mar 02 11:00A |
Mar 02 |
11:00 AM |
Stoney Creek Warriors 10 |
0 - 4 |
Port Colborne BLACK4 |
Vale (1)
|
U 15 LL |
Mar 02 11:10A |
Mar 02 |
11:10 AM |
Stoney Creek Warriors3 |
3 - 9 |
Stoney Creek Warriors Team 29 |
Saltfleet
|
U9 MD |
Mar 02 11:30A |
Mar 02 |
11:30 AM |
NOTL Wolves2 |
2 - 0 |
Fort Erie Meteors0 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U9 MD |
Mar 02 11:30A |
Mar 02 |
11:30 AM |
Glancaster Bombers Blue3 |
3 - 3 |
Welland Tigers3 |
Welland (Youth)
|
U 15 LL |
Mar 02 11:30A |
Mar 02 |
11:30 AM |
Thorold Blackhawks 1 red8 |
8 - 2 |
Welland Tigers 1 black2 |
Welland (Main)
|
U9 LL |
Mar 02 12:00P |
Mar 02 |
12:00 PM |
Welland Tigers3 |
3 - 3 OT |
NOTL Wolves3 |
Centennial (NOTL)
|
U 13 LL |
Mar 02 12:10P |
Mar 02 |
12:10 PM |
St. Catharines Canadians5 |
5 - 5 |
Wainfleet Wild Team 15 |
Wainfleet
|
U9 MD |
Mar 02 12:15P |
Mar 02 |
12:15 PM |
Glancaster Bombers White1 |
1 - 1 |
Garden City Falcons1 |
S-H SEC (Sportsplex) (4)
|
U 11 LL |
Mar 02 12:15P |
Mar 02 |
12:15 PM |
Stoney Creek Warriors 21 |
1 - 3 |
Port Colborne BLUE3 |
Vale (1)
|
U 15 LL |
Mar 02 12:30P |
Mar 02 |
12:30 PM |
Jordan Hawks2 |
2 - 4 |
Fort Erie Meteors4 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 11 LL |
Mar 02 12:30P |
Mar 02 |
12:30 PM |
Fort Erie Meteors 22 |
2 - 2 |
Fort Erie Meteors 32 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 13 LL |
Mar 02 12:35P |
Mar 02 |
12:35 PM |
St. Catharines Eagles2 |
2 - 0 |
Pelham Panthers 30 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 11 LL |
Mar 02 12:40P |
Mar 02 |
12:40 PM |
Pelham Panthers 28 |
8 - 2 |
Welland Tigers 1 black2 |
Welland (Youth)
|
U 8 MD |
Mar 02 12:45P |
Mar 02 |
12:45 PM |
West Niagara Flying Aces 1 |
-- |
Pelham Panthers |
Meridian CC (Duliban)
|
U 18 LL |
Mar 02 12:50P |
Mar 02 |
12:50 PM |
Pelham Panthers 12 |
2 - 3 |
Welland Tigers 23 |
Welland (Main)
|
U8 LL |
Mar 02 1:10P |
Mar 02 |
1:10 PM |
Welland Tigers |
-- |
NOTL Wolves |
Centennial (NOTL)
|
U 13 BB |
Mar 02 1:15P |
Mar 02 |
1:15 PM |
Niagara Falls Flyers BB0 |
0 - 7 |
Garden City Falcons BB7 |
S-H SEC (Sportsplex) (4)
|
U 13 LL |
Mar 02 1:50P |
Mar 02 |
1:50 PM |
Fort Erie Meteors 27 |
7 - 1 |
Pelham Panthers 11 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 12 |
Mar 02 2:00P |
Mar 02 |
2:00 PM |
West Niagara Flying Aces3 |
3 - 2 |
Glancaster Bombers2 |
Morgan (A)
|
U 11 LL |
Mar 02 2:00P |
Mar 02 |
2:00 PM |
Welland Tigers 3 gold12 |
12 - 1 |
St. Catharines Canadians1 |
Merritton Arena
|
U 11 LL |
Mar 02 2:00P |
Mar 02 |
2:00 PM |
NOTL Wolves 2 Orange2 |
2 - 1 |
Welland Tigers 2 white1 |
Welland (Youth)
|
U 18 C |
Mar 02 2:00P |
Mar 02 |
2:00 PM |
Thorold Blackhawks1 |
1 - 1 |
Fort Erie Meteors1 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U9 LL |
Mar 02 2:05P |
Mar 02 |
2:05 PM |
Wainfleet Wild2 |
2 - 4 |
Pelham Panthers4 |
Meridian CC (Duliban)
|
U 11 |
Mar 02 2:10P |
Mar 02 |
2:10 PM |
Garden City Falcons1 |
1 - 9 |
Welland Tigers9 |
Welland (Main)
|
U 11 BB |
Mar 02 2:20P |
Mar 02 |
2:20 PM |
Port Colborne Sailors7 |
7 - 3 |
NOTL Wolves3 |
Centennial (NOTL)
|
U9 MD |
Mar 02 2:30P |
Mar 02 |
2:30 PM |
Haldimand River Kings9 |
9 - 1 |
Stoney Creek Warriors1 |
Valley Park
|
U 15 LL |
Mar 02 3:10P |
Mar 02 |
3:10 PM |
Jordan Senators3 |
3 - 3 |
Pelham Panthers 13 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U10 |
Mar 02 3:15P |
Mar 02 |
3:15 PM |
Niagara Falls Flyers3 |
3 - 7 |
Glancaster Bombers7 |
Morgan (A)
|
U 13 LL |
Mar 02 3:15P |
Mar 02 |
3:15 PM |
Stoney Creek Warriors Team 15 |
5 - 5 |
St. Catharines Major5 |
Merritton Arena
|
U10 |
Mar 02 3:20P |
Mar 02 |
3:20 PM |
Garden City Falcons9 |
9 - 4 |
Welland Tigers4 |
Welland (Youth)
|
U 12 |
Mar 02 3:30P |
Mar 02 |
3:30 PM |
Niagara Falls Flyers1 |
1 - 3 |
Welland Tigers3 |
Welland (Main)
|
U 11 LL |
Mar 02 3:40P |
Mar 02 |
3:40 PM |
Wainfleet Wild 2 ORANGE7 |
7 - 5 |
NOTL Wolves 1 green5 |
Centennial (NOTL)
|
U15 BB |
Mar 02 4:00P |
Mar 02 |
4:00 PM |
Garden City Falcons C3 |
3 - 2 |
Haldimand River Kings C2 |
Dunnville
|
U 11 BB |
Mar 02 4:30P |
Mar 02 |
4:30 PM |
Fort Erie Meteors1 |
1 - 4 |
Pelham Panthers4 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 11 LL |
Mar 02 4:40P |
Mar 02 |
4:40 PM |
Thorold Blackhawks 22 |
2 - 1 |
Thorold Blackhawks 11 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 14 |
Mar 02 5:00P |
Mar 02 |
5:00 PM |
West Niagara Flying Aces Minor1 |
1 - 2 |
Welland Tigers Minor2 |
Welland (Main)
|
U 13 BB |
Mar 02 5:50P |
Mar 02 |
5:50 PM |
Fort Erie Meteors4 |
4 - 3 |
Pelham Panthers3 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 18 LL |
Mar 02 5:50P |
Mar 02 |
5:50 PM |
Stoney Creek Warriors Team 34 |
4 - 0 |
Thorold Blackhawks 1 red0 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 13 LL |
Mar 02 6:00P |
Mar 02 |
6:00 PM |
Pelham Panthers 29 |
9 - 4 |
NOTL Wolves 2 Green4 |
Meridian
|
U 15 |
Mar 02 6:35P |
Mar 02 |
6:35 PM |
Haldimand River Kings3 |
3 - 2 |
Glancaster Bombers2 |
Morgan (B)
|
U 18 LL |
Mar 02 7:15P |
Mar 02 |
7:15 PM |
NOTL Wolves 12 |
2 - 6 |
Thorold Blackhawks 2 black6 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 14 |
Mar 02 7:30P |
Mar 02 |
7:30 PM |
Haldimand River Kings0 |
0 - 2 |
Garden City Falcons Minor2 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U15 BB |
Mar 02 7:30P |
Mar 02 |
7:30 PM |
NOTL Wolves4 |
4 - 5 |
South Oxford Storm5 |
Ingersoll
|
U 18 C |
Mar 02 7:30P |
Mar 02 |
7:30 PM |
Port Colborne Sailors4 |
4 - 0 |
West Niagara Flying Aces C0 |
Peach King (1 - East)
|
U 16 |
Mar 02 7:45P |
Mar 02 |
7:45 PM |
West Niagara Flying Aces Minor1 |
1 - 3 |
Glancaster Bombers3 |
Morgan (B)
|
U 13 LL |
Mar 03 10:15A |
Mar 03 |
10:15 AM |
Pelham Panthers 12 |
2 - 1 |
Pelham Panthers 31 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U9 LL |
Mar 03 10:20A |
Mar 03 |
10:20 AM |
Pelham Panthers2 |
2 - 2 OT |
Welland Tigers2 |
Welland (Youth)
|
U 13 LL |
Mar 03 11:35A |
Mar 03 |
11:35 AM |
NOTL Wolves 1 White5 |
5 - 2 |
Pelham Panthers 22 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 11 LL |
Mar 03 12:10P |
Mar 03 |
12:10 PM |
Pelham Panthers 33 |
3 - 4 |
Wainfleet Wild 1 BLACK4 |
Wainfleet
|
U 8 MD |
Mar 03 12:45P |
Mar 03 |
12:45 PM |
Niagara Falls Flyers |
-- |
Norfolk Knights |
Talbot
|
U 13 BB |
Mar 03 12:50P |
Mar 03 |
12:50 PM |
NOTL Wolves3 |
3 - 5 |
Pelham Panthers5 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 8 MD |
Mar 03 1:00P |
Mar 03 |
1:00 PM |
Stoney Creek Warriors |
-- |
Thorold Blackhawks |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 11 LL |
Mar 03 1:00P |
Mar 03 |
1:00 PM |
Port Colborne BLACK1 |
1 - 6 |
St. Catharines Canadians6 |
Merritton Arena
|
U 8 MD |
Mar 03 1:15P |
Mar 03 |
1:15 PM |
West Niagara Flying Aces 1 |
-- |
Glancaster Bombers White |
Mohawk Quad (Green)
|
U 11 LL |
Mar 03 1:20P |
Mar 03 |
1:20 PM |
NOTL Wolves 2 Orange5 |
5 - 1 |
Wainfleet Wild 2 ORANGE1 |
Wainfleet
|
U 11 BB |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
Pelham Panthers9 |
9 - 0 |
Thorold Blackhawks0 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U9 MD |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
NOTL Wolves0 |
0 - 4 |
Stoney Creek Warriors4 |
Valley Park
|
U 11 LL |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
Welland Tigers 3 gold2 |
2 - 0 |
Stoney Creek Warriors 10 |
Saltfleet
|
U8 LL |
Mar 03 2:00P |
Mar 03 |
2:00 PM |
NOTL Wolves |
-- |
Port Colborne Sailors |
Vale (1)
|
U9 MD |
Mar 03 2:10P |
Mar 03 |
2:10 PM |
Thorold Blackhawks0 |
0 - 8 |
Glancaster Bombers Blue8 |
Mohawk Quad (Green)
|
U 8 MD |
Mar 03 2:15P |
Mar 03 |
2:15 PM |
Glancaster Bombers Blue |
-- |
Haldimand River Kings |
Dunnville
|
U 11 LL |
Mar 03 2:15P |
Mar 03 |
2:15 PM |
Niagara Falls Flyers 32 |
2 - 2 |
St. Catharines Red Wings2 |
Merritton Arena
|
U 13 LL |
Mar 03 2:40P |
Mar 03 |
2:40 PM |
Niagara Falls Flyers Team 16 |
6 - 6 |
Wainfleet Wild Team 16 |
Wainfleet
|
U 11 |
Mar 03 3:00P |
Mar 03 |
3:00 PM |
Welland Tigers7 |
7 - 1 |
Niagara Falls Flyers1 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 12 |
Mar 03 3:00P |
Mar 03 |
3:00 PM |
Glancaster Bombers2 |
2 - 3 |
Garden City Falcons3 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U9 LL |
Mar 03 3:00P |
Mar 03 |
3:00 PM |
Wainfleet Wild2 |
2 - 3 OT |
Port Colborne Sailors3 |
Vale (1)
|
U9 MD |
Mar 03 3:15P |
Mar 03 |
3:15 PM |
Port Colborne Sailors1 |
1 - 4 |
Haldimand River Kings4 |
Dunnville
|
U 11 LL |
Mar 03 3:15P |
Mar 03 |
3:15 PM |
Welland Tigers 2 white3 |
3 - 1 |
Stoney Creek Warriors 21 |
Saltfleet
|
U 13 |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Glancaster Bombers2 |
2 - 3 |
West Niagara Flying Aces3 |
Fleming
|
U 16 |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Pelham Panthers0 |
0 - 4 |
West Niagara Flying Aces Minor4 |
Smithville
|
U 15 LL |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Niagara Falls Flyers 3 blue1 |
1 - 5 |
Thorold Blackhawks 1 red5 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 13 LL |
Mar 03 3:30P |
Mar 03 |
3:30 PM |
Port Colborne Sailors5 |
5 - 2 |
St. Catharines Eagles2 |
Merritton Arena
|
U15 BB |
Mar 03 4:00P |
Mar 03 |
4:00 PM |
NOTL Wolves3 |
3 - 2 |
Plattsville Rage2 |
Plattsville
|
U10 |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
Glancaster Bombers6 |
6 - 1 |
Niagara Falls Flyers1 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 15 LL |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
St. Catharines Eagles3 |
3 - 4 |
Pelham Panthers Team 34 |
Meridian CC (Duliban)
|
U 13 LL |
Mar 03 4:30P |
Mar 03 |
4:30 PM |
Thorold Blackhawks 2 black4 |
4 - 4 |
Stoney Creek Warriors Team 14 |
Saltfleet
|
U15 BB |
Mar 03 4:45P |
Mar 03 |
4:45 PM |
Haldimand River Kings C2 |
2 - 3 |
West Niagara Flying Aces C3 |
Fleming
|
U 11 LL |
Mar 03 4:45P |
Mar 03 |
4:45 PM |
Fort Erie Meteors 10 |
0 - 5 |
Pelham Panthers 25 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 13 LL |
Mar 03 4:45P |
Mar 03 |
4:45 PM |
NOTL Wolves 2 Green2 |
2 - 2 |
St. Catharines Major2 |
Merritton Arena
|
U15 BB |
Mar 03 4:50P |
Mar 03 |
4:50 PM |
South Oxford Storm7 |
7 - 1 |
Thorold Blackhawks D1 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 11 BB |
Mar 03 5:00P |
Mar 03 |
5:00 PM |
West Niagara Flying Aces BB3 |
3 - 1 |
Haldimand River Kings BB1 |
Cayuga
|
U 18 C |
Mar 03 5:20P |
Mar 03 |
5:20 PM |
Port Colborne Sailors4 |
4 - 3 |
West Niagara Flying Aces C3 |
Smithville
|
U 11 |
Mar 03 5:25P |
Mar 03 |
5:25 PM |
Garden City Falcons8 |
8 - 4 |
Glancaster Bombers4 |
Morgan (B)
|
U 11 LL |
Mar 03 5:40P |
Mar 03 |
5:40 PM |
Niagara Falls Flyers 13 |
3 - 4 |
NOTL Wolves 1 green4 |
Centennial (NOTL)
|
U 14 |
Mar 03 5:45P |
Mar 03 |
5:45 PM |
Welland Tigers Minor4 |
4 - 3 |
Niagara Falls Flyers Minor3 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 18 LL |
Mar 03 5:50P |
Mar 03 |
5:50 PM |
Niagara Falls Flyers 2 White2 |
2 - 4 |
Pelham Panthers 24 |
Meridian CC (Duliban)
|
U 11 |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
West Niagara Flying Aces3 |
3 - 5 |
Haldimand River Kings5 |
HCCC (Clark)
|
U 18 LL |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Thorold Blackhawks 2 black3 |
3 - 5 |
Stoney Creek Warriors Team 15 |
Valley Park
|
U 13 LL |
Mar 03 6:00P |
Mar 03 |
6:00 PM |
Niagara Falls Flyers Team 31 |
1 - 7 |
St. Catharines Canadians7 |
Merritton Arena
|
U 15 |
Mar 03 6:10P |
Mar 03 |
6:10 PM |
Garden City Falcons1 |
1 - 5 |
West Niagara Flying Aces5 |
Fleming
|
U 12 |
Mar 03 6:10P |
Mar 03 |
6:10 PM |
Niagara Falls Flyers2 |
2 - 6 |
Haldimand River Kings6 |
Cayuga
|
U 11 LL |
Mar 03 6:20P |
Mar 03 |
6:20 PM |
Niagara Falls Flyers 32 |
2 - 10 |
Thorold Blackhawks 210 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U15 BB |
Mar 03 6:30P |
Mar 03 |
6:30 PM |
Thorold Blackhawks4 |
4 - 1 |
Fort Erie Meteors B1 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 18 LL |
Mar 03 6:45P |
Mar 03 |
6:45 PM |
Port Colborne Sailors3 |
3 - 5 |
NOTL Wolves 25 |
Meridian
|
U 16 |
Mar 03 7:00P |
Mar 03 |
7:00 PM |
Garden City Falcons Minor4 |
4 - 2 |
Niagara Falls Flyers2 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 12 |
Mar 03 7:00P |
Mar 03 |
7:00 PM |
Welland Tigers5 |
5 - 2 |
West Niagara Flying Aces2 |
Peach King (2 - West)
|
U 18 |
Mar 03 7:10P |
Mar 03 |
7:10 PM |
Garden City Falcons A3 |
3 - 5 |
Haldimand River Kings5 |
HCCC (Clark)
|
U 18 LL |
Mar 03 7:10P |
Mar 03 |
7:10 PM |
Wainfleet Wild Team 17 |
7 - 2 |
Pelham Panthers 32 |
Meridian CC (Duliban)
|
U15 BB |
Mar 03 7:30P |
Mar 03 |
7:30 PM |
Glancaster Bombers C2 |
2 - 0 |
Garden City Falcons C0 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U 18 C |
Mar 03 8:00P |
Mar 03 |
8:00 PM |
NOTL Wolves1 |
1 - 2 |
Fort Erie Meteors2 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U9 MD |
Mar 04 5:40P |
Mar 04 |
5:40 PM |
Garden City Falcons3 |
3 - 1 |
NOTL Wolves1 |
Meridian
|
U10 |
Mar 04 6:00P |
Mar 04 |
6:00 PM |
Garden City Falcons5 |
5 - 1 |
West Niagara Flying Aces1 |
Fleming
|
U 11 BB |
Mar 04 6:00P |
Mar 04 |
6:00 PM |
Fort Erie Meteors8 |
8 - 3 |
Port Colborne Sailors3 |
Vale (1)
|
U 13 LL |
Mar 04 6:10P |
Mar 04 |
6:10 PM |
Welland Tigers 2 white4 |
4 - 3 |
Thorold Blackhawks 1 red3 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 11 LL |
Mar 04 6:15P |
Mar 04 |
6:15 PM |
Welland Tigers 1 black3 |
3 - 3 |
Pelham Panthers 13 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 11 LL |
Mar 04 6:30P |
Mar 04 |
6:30 PM |
Wainfleet Wild 1 BLACK2 |
2 - 7 |
Fort Erie Meteors 37 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 11 BB |
Mar 04 6:40P |
Mar 04 |
6:40 PM |
Garden City Falcons BB9 |
9 - 0 |
Welland Tigers BB0 |
Welland (Youth)
|
U 11 LL |
Mar 04 6:50P |
Mar 04 |
6:50 PM |
Stoney Creek Warriors 24 |
4 - 5 |
NOTL Wolves 2 Orange5 |
Meridian
|
U 13 BB |
Mar 04 7:10P |
Mar 04 |
7:10 PM |
Pelham Panthers5 |
5 - 4 |
Port Colborne Sailors4 |
Vale (1)
|
U 13 BB |
Mar 04 7:15P |
Mar 04 |
7:15 PM |
Garden City Falcons BB3 |
3 - 6 |
West Niagara Flying Aces BB6 |
Fleming
|
U 18 LL |
Mar 04 7:15P |
Mar 04 |
7:15 PM |
Pelham Panthers 20 |
0 - 3 |
St. Catharines Eagles3 |
Merritton Arena
|
U 15 |
Mar 04 7:30P |
Mar 04 |
7:30 PM |
Glancaster Bombers3 |
3 - 3 |
Welland Tigers3 |
Welland (Main)
|
U 15 LL |
Mar 04 7:30P |
Mar 04 |
7:30 PM |
Stoney Creek Warriors6 |
6 - 5 |
Pelham Panthers 15 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 18 C |
Mar 04 7:35P |
Mar 04 |
7:35 PM |
Pelham Panthers1 |
1 - 4 |
Thorold Blackhawks4 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 13 |
Mar 04 7:45P |
Mar 04 |
7:45 PM |
Garden City Falcons0 |
0 - 3 |
Niagara Falls Flyers3 |
Gale (2 - Lifetime)
|
U 18 LL |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Stoney Creek Warriors Team 34 |
4 - 7 |
NOTL Wolves 17 |
Meridian
|
U 15 LL |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Fort Erie Meteors2 |
2 - 6 |
Jordan Senators6 |
Jordan
|
U 15 LL |
Mar 04 8:00P |
Mar 04 |
8:00 PM |
Welland Tigers 1 black4 |
4 - 4 |
Welland Tigers 2 white4 |
Welland (Youth)
|
U 18 |
Mar 04 8:25P |
Mar 04 |
8:25 PM |
West Niagara Flying Aces A3 |
3 - 0 |
Glancaster Bombers0 |
Morgan (B)
|
U 18 LL |
Mar 04 8:30P |
Mar 04 |
8:30 PM |
Pelham Panthers 36 |
6 - 1 |
St. Catharines Major1 |
Merritton Arena
|
U 18 LL |
Mar 04 8:50P |
Mar 04 |
8:50 PM |
Fort Erie Meteors 14 |
4 - 1 |
Pelham Panthers 11 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 18 LL |
Mar 04 9:00P |
Mar 04 |
9:00 PM |
Thorold Blackhawks 2 black10 |
10 - 1 |
Welland Tigers 11 |
Welland (Main)
|
U 8 MD |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Thorold Blackhawks |
-- |
Haldimand River Kings |
Dunnville
|
U 15 LL |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Niagara Falls Flyers 3 blue5 |
5 - 6 |
Niagara Falls Flyers 2 white6 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 11 LL |
Mar 05 6:00P |
Mar 05 |
6:00 PM |
Welland Tigers 3 gold8 |
8 - 2 |
Niagara Falls Flyers 32 |
Chippawa
|
U9 MD |
Mar 05 6:15P |
Mar 05 |
6:15 PM |
Stoney Creek Warriors6 |
6 - 0 |
Pelham Panthers0 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U9 MD |
Mar 05 6:15P |
Mar 05 |
6:15 PM |
West Niagara Flying Aces 110 |
10 - 0 |
Thorold Blackhawks0 |
Walker Sports (2)
|
U 13 LL |
Mar 05 6:15P |
Mar 05 |
6:15 PM |
Pelham Panthers 22 |
2 - 6 |
Stoney Creek Warriors Team 16 |
Saltfleet
|
U 13 LL |
Mar 05 7:00P |
Mar 05 |
7:00 PM |
Niagara Falls Flyers Team 21 |
1 - 2 |
Wainfleet Wild Team 12 |
Wainfleet
|
U 12 |
Mar 05 7:15P |
Mar 05 |
7:15 PM |
West Niagara Flying Aces5 |
5 - 6 |
Niagara Falls Flyers6 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 12 |
Mar 05 7:30P |
Mar 05 |
7:30 PM |
Glancaster Bombers5 |
5 - 3 |
Welland Tigers3 |
Welland (Main)
|
U 15 LL |
Mar 05 7:30P |
Mar 05 |
7:30 PM |
Jordan Hawks5 |
5 - 2 |
Stoney Creek Warriors2 |
Saltfleet
|
U 14 |
Mar 05 7:45P |
Mar 05 |
7:45 PM |
West Niagara Flying Aces Minor5 |
5 - 1 |
Niagara Falls Flyers Minor1 |
Gale (3 - Meridian)
|
U 15 LL |
Mar 05 8:00P |
Mar 05 |
8:00 PM |
Fort Erie Meteors Team 23 |
3 - 2 |
Fort Erie Meteors2 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 15 LL |
Mar 05 8:10P |
Mar 05 |
8:10 PM |
Niagara Falls Flyers 1 grey3 |
3 - 5 |
NOTL Wolves5 |
Centennial (NOTL)
|
U 18 LL |
Mar 05 8:30P |
Mar 05 |
8:30 PM |
Stoney Creek Warriors Team 30 |
0 - 0 |
Stoney Creek Warriors Team 20 |
Valley Park
|
U 18 |
Mar 05 8:45P |
Mar 05 |
8:45 PM |
Welland Tigers2 |
2 - 4 |
Garden City Falcons A4 |
S-H SEC (Sportsplex) (2)
|
U 16 |
Mar 05 8:45P |
Mar 05 |
8:45 PM |
Welland Tigers Minor8 |
8 - 0 |
Pelham Panthers0 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 18 LL |
Mar 05 8:50P |
Mar 05 |
8:50 PM |
Fort Erie Meteors 13 |
3 - 3 |
Welland Tigers 23 |
Welland (Main)
|
U8 LL |
Mar 06 5:10P |
Mar 06 |
5:10 PM |
Pelham Panthers |
-- |
Wainfleet Wild |
Wainfleet
|
U10 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Glancaster Bombers2 |
2 - 2 |
West Niagara Flying Aces2 |
Fleming
|
U 11 |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Niagara Falls Flyers2 |
2 - 6 |
Haldimand River Kings6 |
Hagersville
|
U 8 MD |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Glancaster Bombers White |
-- |
Niagara Falls Flyers |
Gale (2 - Lifetime)
|
U 11 LL |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
NOTL Wolves 1 green1 |
1 - 3 |
Welland Tigers 2 white3 |
Welland (Main)
|
U 13 LL |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Niagara Falls Flyers Team 42 |
2 - 10 |
Niagara Falls Flyers Team 110 |
Gale (1 - ES Fox)
|
U 13 LL |
Mar 06 6:00P |
Mar 06 |
6:00 PM |
Fort Erie Meteors 13 |
3 - 4 |
Niagara Falls Flyers Team 24 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 11 BB |
Mar 06 6:10P |
Mar 06 |
6:10 PM |
NOTL Wolves3 |
3 - 3 |
Thorold Blackhawks3 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 13 BB |
Mar 06 6:30P |
Mar 06 |
6:30 PM |
Thorold Blackhawks0 |
0 - 5 |
Fort Erie Meteors5 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 13 LL |
Mar 06 6:30P |
Mar 06 |
6:30 PM |
St. Catharines Eagles0 |
0 - 8 |
Fort Erie Meteors Team 38 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 11 LL |
Mar 06 6:45P |
Mar 06 |
6:45 PM |
Pelham Panthers 32 |
2 - 1 |
Fort Erie Meteors 11 |
Crystal Ridge
|
U 13 LL |
Mar 06 6:50P |
Mar 06 |
6:50 PM |
NOTL Wolves 2 Green1 |
1 - 7 |
NOTL Wolves 1 White7 |
Meridian
|
U 15 LL |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
St. Catharines Major9 |
9 - 3 |
Wainfleet Wild 1 orange3 |
Wainfleet
|
U 11 LL |
Mar 06 7:00P |
Mar 06 |
7:00 PM |
Niagara Falls Flyers 22 |
2 - 6 |
Port Colborne BLUE6 |
Vale (1)
|
U 13 BB |
Mar 06 7:10P |
Mar 06 |
7:10 PM |
Niagara Falls Flyers BB1 |
1 - 3 |
Haldimand River Kings BB3 |
Hagersville
|
U 11 |
Mar 06 7:15P |
Mar 06 |
7:15 PM |
Glancaster Bombers1 |
1 - 4 |
West Niagara Flying Aces4 |
Fleming
|
U 14 |
Mar 06 7:15P |
Mar 06 |
7:15 PM |
Glancaster Bombers Minor1 |
1 - 4 |
West Niagara Flying Aces Minor4 |
Peach King (2 - West)
|
U 12 |
Mar 06 7:15P |
Mar 06 |
7:15 PM |
Haldimand River Kings7 |
7 - 3 |
Garden City Falcons3 |
Walker Sports (1)
|
U9 MD |
Mar 06 7:15P |
Mar 06 |
7:15 PM |
Glancaster Bombers Blue2 |
2 - 2 |
Niagara Falls Flyers2 |
Gale (2 - Lifetime)
|
U 15 LL |
Mar 06 7:15P |
Mar 06 |
7:15 PM |
Fort Erie Meteors Team 20 |
0 - 5 |
Pelham Panthers 15 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U15 BB |
Mar 06 7:40P |
Mar 06 |
7:40 PM |
West Niagara Flying Aces C2 |
2 - 3 |
Glancaster Bombers C3 |
Morgan (B)
|
U 11 LL |
Mar 06 7:45P |
Mar 06 |
7:45 PM |
Pelham Panthers 21 |
1 - 0 |
Fort Erie Meteors 20 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 13 LL |
Mar 06 7:45P |
Mar 06 |
7:45 PM |
Pelham Panthers 31 |
1 - 0 |
Fort Erie Meteors 20 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 14 |
Mar 06 8:00P |
Mar 06 |
8:00 PM |
Niagara Falls Flyers Minor3 |
3 - 2 |
Haldimand River Kings2 |
Dunnville
|
U15 BB |
Mar 06 8:05P |
Mar 06 |
8:05 PM |
Haldimand River Kings C0 |
0 - 5 |
Port Colborne Sailors C5 |
Vale (1)
|
U 14 |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Welland Tigers Minor1 |
1 - 1 |
Garden City Falcons Minor1 |
S-H SEC (Sportsplex) (4)
|
U 18 LL |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Fort Erie Meteors 23 |
3 - 1 |
Pelham Panthers 11 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 18 LL |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Wainfleet Wild Team 15 |
5 - 3 |
Niagara Falls Flyers 2 White3 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 18 LL |
Mar 06 8:30P |
Mar 06 |
8:30 PM |
Stoney Creek Warriors Team 23 |
3 - 1 |
Niagara Falls Flyers 1 Red1 |
Gale (1 - ES Fox)
|
U 18 LL |
Mar 06 8:40P |
Mar 06 |
8:40 PM |
St. Catharines Canadiens7 |
7 - 3 |
Welland Tigers 33 |
Welland (Youth)
|
U 18 C |
Mar 06 8:45P |
Mar 06 |
8:45 PM |
West Niagara Flying Aces C3 |
3 - 4 |
Haldimand River Kings C4 |
HCCC (Almas)
|
U 18 |
Mar 06 8:55P |
Mar 06 |
8:55 PM |
Welland Tigers5 |
5 - 0 |
Glancaster Bombers0 |
Morgan (B)
|
U10 |
Mar 07 6:00P |
Mar 07 |
6:00 PM |
Welland Tigers1 |
1 - 12 |
Haldimand River Kings12 |
HCCC (Clark)
|
U 11 |
Mar 07 6:00P |
Mar 07 |
6:00 PM |
West Niagara Flying Aces6 |
6 - 5 |
Niagara Falls Flyers5 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 11 LL |
Mar 07 6:00P |
Mar 07 |
6:00 PM |
Welland Tigers 2 white2 |
2 - 5 |
Niagara Falls Flyers 15 |
Chippawa
|
U10 |
Mar 07 6:15P |
Mar 07 |
6:15 PM |
Niagara Falls Flyers1 |
1 - 6 |
Garden City Falcons6 |
S-H SEC (Sportsplex) (4)
|
U 11 LL |
Mar 07 6:15P |
Mar 07 |
6:15 PM |
Thorold Blackhawks 11 |
1 - 2 |
Stoney Creek Warriors 12 |
Saltfleet
|
U 13 |
Mar 07 7:10P |
Mar 07 |
7:10 PM |
Niagara Falls Flyers2 |
2 - 4 |
Haldimand River Kings4 |
HCCC (Clark)
|
U15 BB |
Mar 07 7:15P |
Mar 07 |
7:15 PM |
Fort Erie Meteors B5 |
5 - 1 |
Pelham Panthers1 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 13 LL |
Mar 07 7:30P |
Mar 07 |
7:30 PM |
Stoney Creek Warriors Team 13 |
3 - 4 |
Stoney Creek Warriors Team 24 |
Saltfleet
|
U 16 |
Mar 07 8:00P |
Mar 07 |
8:00 PM |
Glancaster Bombers3 |
3 - 1 |
Haldimand River Kings1 |
Hagersville
|
U15 BB |
Mar 07 8:00P |
Mar 07 |
8:00 PM |
Plattsville Rage5 |
5 - 3 |
South Oxford Storm3 |
Ingersoll
|
U 15 |
Mar 07 8:25P |
Mar 07 |
8:25 PM |
Garden City Falcons1 |
1 - 4 |
Haldimand River Kings4 |
HCCC (Clark)
|
U 15 |
Mar 07 8:30P |
Mar 07 |
8:30 PM |
Glancaster Bombers5 |
5 - 1 |
West Niagara Flying Aces1 |
Peach King (2 - West)
|
U 15 LL |
Mar 07 8:30P |
Mar 07 |
8:30 PM |
Welland Tigers 1 black3 |
3 - 1 |
Niagara Falls Flyers 3 blue1 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 18 LL |
Mar 07 8:40P |
Mar 07 |
8:40 PM |
Port Colborne Sailors2 |
2 - 3 |
Pelham Panthers 33 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 8 MD |
Mar 09 12:00P |
Mar 09 |
12:00 PM |
Pelham Panthers |
-- |
Norfolk Knights |
Talbot
|
U8 LL |
Mar 09 12:35P |
Mar 09 |
12:35 PM |
Wainfleet Wild |
-- |
Pelham Panthers |
Meridian CC (Accipiter)
|
U9 MD |
Mar 09 1:00P |
Mar 09 |
1:00 PM |
Welland Tigers1 |
1 - 8 |
Niagara Falls Flyers8 |
Gale (4 - Centennial)
|
U10 |
Mar 09 4:00P |
Mar 09 |
4:00 PM |
Glancaster Bombers2 |
2 - 1 |
West Niagara Flying Aces1 |
Fleming
|
U9 MD |
Mar 10 1:15P |
Mar 10 |
1:15 PM |
Welland Tigers1 |
1 - 11 |
West Niagara Flying Aces 111 |
Fleming
|
U9 MD |
Mar 10 3:15P |
Mar 10 |
3:15 PM |
Niagara Falls Flyers0 |
0 - 1 |
Glancaster Bombers White1 |
Morgan (A)
|
U15 BB |
Mar 15 7:00P |
Mar 15 |
7:00 PM |
Port Colborne Sailors C1 |
1 - 3 |
Glancaster Bombers C3 |
Morgan (B)
|
U8 LL |
Mar 16 10:30A |
Mar 16 |
10:30 AM |
Pelham Panthers |
-- |
Welland Tigers |
Welland (Youth)
|
U9 LL |
Mar 17 11:10A |
Mar 17 |
11:10 AM |
Wainfleet Wild5 |
5 - 2 |
Welland Tigers2 |
Welland (Youth)
|
U 8 MD |
Mar 17 12:30P |
Mar 17 |
12:30 PM |
Norfolk Knights |
-- |
West Niagara Flying Aces 1 |
Peach King (1 - East)
|
U 8 MD |
Mar 17 1:15P |
Mar 17 |
1:15 PM |
Haldimand River Kings |
-- |
Glancaster Bombers White |
Mohawk Quad (Green)
|
U9 MD |
Mar 17 2:00P |
Mar 17 |
2:00 PM |
Niagara Falls Flyers3 |
3 - 2 |
Port Colborne Sailors2 |
Vale (1)
|
U 8 MD |
Mar 17 2:00P |
Mar 17 |
2:00 PM |
Niagara Falls Flyers |
-- |
Stoney Creek Warriors |
Valley Park
|
U 8 MD |
Mar 17 2:10P |
Mar 17 |
2:10 PM |
Pelham Panthers |
-- |
Glancaster Bombers Blue |
Mohawk Quad (Green)
|
U9 LL |
Mar 17 3:00P |
Mar 17 |
3:00 PM |
NOTL Wolves5 |
5 - 3 |
Port Colborne Sailors3 |
Vale (1)
|
U9 MD |
Mar 17 3:10P |
Mar 17 |
3:10 PM |
NOTL Wolves3 |
3 - 0 |
Glancaster Bombers Blue0 |
Mohawk Quad (Green)
|
U9 MD |
Mar 17 4:10P |
Mar 17 |
4:10 PM |
Stoney Creek Warriors6 |
6 - 2 |
Glancaster Bombers White2 |
Mohawk Quad (Green)
|
U 13 LL |
Mar 17 5:30P |
Mar 17 |
5:30 PM |
Niagara Falls Flyers Team 43 |
3 - 7 |
Fort Erie Meteors 17 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U10 |
Mar 17 6:00P |
Mar 17 |
6:00 PM |
Glancaster Bombers1 |
1 - 4 |
Haldimand River Kings4 |
HCCC (Clark)
|
U 14 |
Mar 17 6:45P |
Mar 17 |
6:45 PM |
Welland Tigers Minor4 |
4 - 1 |
Garden City Falcons Minor1 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U 13 |
Mar 17 7:15P |
Mar 17 |
7:15 PM |
West Niagara Flying Aces3 |
3 - 2 |
Haldimand River Kings2 |
HCCC (Clark)
|
U9 LL |
Mar 18 5:40P |
Mar 18 |
5:40 PM |
Pelham Panthers |
|
NOTL Wolves |
Meridian
|
U 11 |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Haldimand River Kings2 |
2 - 3 |
Welland Tigers3 |
Welland (Main)
|
U 13 BB |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Port Colborne Sailors7 |
7 - 4 |
Fort Erie Meteors4 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 11 LL |
Mar 18 6:00P |
Mar 18 |
6:00 PM |
Port Colborne BLACK3 |
3 - 5 |
Welland Tigers 3 gold5 |
Vale (1)
|
U 11 BB |
Mar 18 6:10P |
Mar 18 |
6:10 PM |
West Niagara Flying Aces BB1 |
1 - 3 |
Garden City Falcons BB3 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U 12 |
Mar 18 6:10P |
Mar 18 |
6:10 PM |
Welland Tigers1 |
1 - 4 |
Haldimand River Kings4 |
Cayuga
|
U 11 BB |
Mar 18 6:15P |
Mar 18 |
6:15 PM |
Port Colborne Sailors1 |
1 - 2 |
Pelham Panthers2 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 13 LL |
Mar 18 6:40P |
Mar 18 |
6:40 PM |
Fort Erie Meteors Team 37 |
7 - 3 |
Welland Tigers 2 white3 |
Welland (Youth)
|
U 11 LL |
Mar 18 6:45P |
Mar 18 |
6:45 PM |
Thorold Blackhawks 20 |
0 - 3 SO |
St. Catharines Red Wings3 |
Merritton Arena
|
U 14 |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Welland Tigers Minor3 |
3 - 5 |
Niagara Falls Flyers Minor5 |
Gale (1 - ES Fox)
|
U15 BB |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Thorold Blackhawks2 |
2 - 5 |
Fort Erie Meteors B5 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U15 BB |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Plattsville Rage0 |
0 - 0 |
NOTL Wolves0 |
Meridian
|
U 18 C |
Mar 18 7:00P |
Mar 18 |
7:00 PM |
Haldimand River Kings C1 |
1 - 5 |
Port Colborne Sailors5 |
Vale (1)
|
U 13 BB |
Mar 18 7:15P |
Mar 18 |
7:15 PM |
Garden City Falcons BB3 |
3 - 7 |
West Niagara Flying Aces BB7 |
Fleming
|
U15 BB |
Mar 18 7:15P |
Mar 18 |
7:15 PM |
Glancaster Bombers C3 |
3 - 3 |
Garden City Falcons C3 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U 18 C |
Mar 18 7:15P |
Mar 18 |
7:15 PM |
NOTL Wolves1 |
1 - 1 |
Fort Erie Meteors1 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 15 |
Mar 18 7:20P |
Mar 18 |
7:20 PM |
Haldimand River Kings0 |
0 - 3 |
Welland Tigers3 |
Welland (Main)
|
U 13 LL |
Mar 18 8:00P |
Mar 18 |
8:00 PM |
Thorold Blackhawks 2 black5 |
5 - 0 |
Welland Tigers 1 black0 |
Welland (Youth)
|
U 18 |
Mar 18 8:30P |
Mar 18 |
8:30 PM |
Welland Tigers3 |
3 - 2 |
West Niagara Flying Aces A2 |
Fleming
|
U 16 |
Mar 18 8:50P |
Mar 18 |
8:50 PM |
Glancaster Bombers1 |
1 - 3 |
Welland Tigers Minor3 |
Welland (Main)
|
U 11 BB |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Pelham Panthers4 |
4 - 2 |
Port Colborne Sailors2 |
Vale (1)
|
U 11 BB |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Garden City Falcons BB1 |
1 - 2 |
West Niagara Flying Aces BB2 |
Fleming
|
U 12 |
Mar 19 6:00P |
Mar 19 |
6:00 PM |
Haldimand River Kings3 |
3 - 0 |
Welland Tigers0 |
Welland (Main)
|
U9 MD |
Mar 19 6:15P |
Mar 19 |
6:15 PM |
Glancaster Bombers White6 |
6 - 1 |
Thorold Blackhawks1 |
Walker Sports (2)
|
U15 BB |
Mar 19 6:30P |
Mar 19 |
6:30 PM |
NOTL Wolves3 |
3 - 4 |
Plattsville Rage4 |
Plattsville
|
U 13 |
Mar 19 7:00P |
Mar 19 |
7:00 PM |
Haldimand River Kings3 |
3 - 1 |
West Niagara Flying Aces1 |
Peach King (2 - West)
|
U10 |
Mar 19 7:10P |
Mar 19 |
7:10 PM |
Haldimand River Kings7 |
7 - 1 |
Glancaster Bombers1 |
Morgan (B)
|
U 13 BB |
Mar 19 7:10P |
Mar 19 |
7:10 PM |
Fort Erie Meteors3 |
3 - 3 |
Port Colborne Sailors3 |
Vale (1)
|
U 14 |
Mar 19 7:30P |
Mar 19 |
7:30 PM |
Niagara Falls Flyers Minor1 |
1 - 0 |
Welland Tigers Minor0 |
Welland (Main)
|
U 15 LL |
Mar 19 7:30P |
Mar 19 |
7:30 PM |
Pelham Panthers 20 |
0 - 8 |
Niagara Falls Flyers 2 white8 |
Gale (4 - Centennial)
|
U 13 BB |
Mar 19 7:45P |
Mar 19 |
7:45 PM |
West Niagara Flying Aces BB4 |
4 - 1 |
Garden City Falcons BB1 |
S-H SEC (Sportsplex) (2)
|
U15 BB |
Mar 19 8:25P |
Mar 19 |
8:25 PM |
Garden City Falcons C5 |
5 - 1 |
Glancaster Bombers C1 |
Morgan (B)
|
U 18 |
Mar 19 8:50P |
Mar 19 |
8:50 PM |
West Niagara Flying Aces A3 |
3 - 5 |
Welland Tigers5 |
Welland (Main)
|
U 11 |
Mar 20 6:00P |
Mar 20 |
6:00 PM |
Welland Tigers3 |
3 - 2 |
Haldimand River Kings2 |
Hagersville
|
U 11 BB |
Mar 20 6:00P |
Mar 20 |
6:00 PM |
West Niagara Flying Aces BB2 |
2 - 1 |
Garden City Falcons BB1 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U 8 MD |
Mar 20 6:00P |
Mar 20 |
6:00 PM |
Glancaster Bombers Blue |
-- |
Niagara Falls Flyers |
Gale (2 - Lifetime)
|
U8 LL |
Mar 20 6:10P |
Mar 20 |
6:10 PM |
Port Colborne Sailors |
-- |
Thorold Blackhawks |
Thorold (Frank Doherty)
|
U15 BB |
Mar 20 6:30P |
Mar 20 |
6:30 PM |
Plattsville Rage1 |
1 - 3 |
NOTL Wolves3 |
Meridian
|
U9 MD |
Mar 20 6:30P |
Mar 20 |
6:30 PM |
West Niagara Flying Aces 15 |
5 - 0 |
Fort Erie Meteors0 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 15 |
Mar 20 7:00P |
Mar 20 |
7:00 PM |
Welland Tigers2 |
2 - 3 |
Haldimand River Kings3 |
Dunnville
|
U 14 |
Mar 20 7:00P |
Mar 20 |
7:00 PM |
Welland Tigers Minor |
|
Niagara Falls Flyers Minor |
Gale (4 - Centennial)
|
U 16 |
Mar 20 7:00P |
Mar 20 |
7:00 PM |
Welland Tigers Minor5 |
5 - 0 |
Glancaster Bombers0 |
Morgan (B)
|
U 12 |
Mar 20 7:00P |
Mar 20 |
7:00 PM |
Welland Tigers |
|
Haldimand River Kings |
Cayuga
|
U 11 BB |
Mar 20 7:15P |
Mar 20 |
7:15 PM |
Port Colborne Sailors |
|
Pelham Panthers |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 13 BB |
Mar 20 7:15P |
Mar 20 |
7:15 PM |
Garden City Falcons BB |
|
West Niagara Flying Aces BB |
Peach King (2 - West)
|
U 13 BB |
Mar 20 7:20P |
Mar 20 |
7:20 PM |
Port Colborne Sailors6 |
6 - 3 |
Fort Erie Meteors3 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U15 BB |
Mar 20 7:20P |
Mar 20 |
7:20 PM |
Fort Erie Meteors B3 |
3 - 4 |
Thorold Blackhawks4 |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 18 C |
Mar 20 8:00P |
Mar 20 |
8:00 PM |
Fort Erie Meteors0 |
0 - 3 |
NOTL Wolves3 |
Meridian
|
U 18 |
Mar 20 8:30P |
Mar 20 |
8:30 PM |
Welland Tigers |
|
West Niagara Flying Aces A |
Peach King (2 - West)
|
U15 BB |
Mar 20 8:30P |
Mar 20 |
8:30 PM |
Glancaster Bombers C3 |
3 - 0 |
Garden City Falcons C0 |
S-H SEC (Sportsplex) (1)
|
U 18 C |
Mar 20 8:30P |
Mar 20 |
8:30 PM |
Port Colborne Sailors2 |
2 - 1 |
Haldimand River Kings C1 |
HCCC (Almas)
|
U10 |
Mar 21 6:00P |
Mar 21 |
6:00 PM |
Glancaster Bombers |
|
Haldimand River Kings |
HCCC (Clark)
|
U 11 BB |
Mar 21 6:00P |
Mar 21 |
6:00 PM |
Garden City Falcons BB |
|
West Niagara Flying Aces BB |
Fleming
|
U9 MD |
Mar 21 6:00P |
Mar 21 |
6:00 PM |
Port Colborne Sailors3 |
3 - 1 |
Fort Erie Meteors1 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 11 |
Mar 21 6:40P |
Mar 21 |
6:40 PM |
Haldimand River Kings |
|
Welland Tigers |
Welland (Youth)
|
U 15 |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
Haldimand River Kings1 |
1 - 1 |
Welland Tigers1 |
Welland (Main)
|
U 12 |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
Haldimand River Kings |
|
Welland Tigers |
Welland (Main)
|
U15 BB |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
Thorold Blackhawks1 |
1 - 5 |
Fort Erie Meteors B5 |
Leisureplex (Kinsmen)
|
U 18 C |
Mar 21 7:00P |
Mar 21 |
7:00 PM |
NOTL Wolves1 |
1 - 1 |
Fort Erie Meteors1 |
Leisureplex (Jaycee)
|
U 13 |
Mar 21 7:15P |
Mar 21 |
7:15 PM |
West Niagara Flying Aces1 |
1 - 3 |
Haldimand River Kings3 |
HCCC (Clark)
|
U15 BB |
Mar 21 7:30P |
Mar 21 |
7:30 PM |
NOTL Wolves2 |
2 - 3 OT |
Plattsville Rage3 |
Plattsville
|
U 18 C |
Mar 21 7:30P |
Mar 21 |
7:30 PM |
Haldimand River Kings C |
|
Port Colborne Sailors |
Vale (1)
|
U 18 |
Mar 21 8:30P |
Mar 21 |
8:30 PM |
West Niagara Flying Aces A |
|
Welland Tigers |
Welland (Main)
|
U 16 |
Mar 21 8:30P |
Mar 21 |
8:30 PM |
Glancaster Bombers |
|
Welland Tigers Minor |
Welland (Main)
|
U15 BB |
Mar 22 5:00P |
Mar 22 |
5:00 PM |
Fort Erie Meteors B |
|
Thorold Blackhawks |
Thorold (Frank Doherty)
|
U 11 |
Mar 22 6:00P |
Mar 22 |
6:00 PM |
Welland Tigers |
|
Haldimand River Kings |
Cayuga
|
U 13 LL |
Mar 22 6:00P |
Mar 22 |
6:00 PM |
Welland Tigers 2 white2 |
2 - 4 |
Port Colborne Sailors4 |
Welland (Main)
|
U9 LL |
Mar 22 6:10P |
Mar 22 |
6:10 PM |
Welland Tigers4 |
4 - 7 OT |
Wainfleet Wild7 |
Wainfleet
|
U 13 BB |
Mar 22 6:15P |
Mar 22 |
6:15 PM |
West Niagara Flying Aces BB |
|
Garden City Falcons BB |
Walker Sports (2)
|
U10 |
Mar 22 6:40P |
Mar 22 |
6:40 PM |
Haldimand River Kings |
|
Glancaster Bombers |
Morgan (B)
|
U 16 |
Mar 22 6:45P |
Mar 22 |
6:45 PM |
Welland Tigers Minor |
|
Glancaster Bombers |
Morgan (B)
|
U 13 BB |
Mar 22 7:00P |
Mar 22 |
7:00 PM |
Fort Erie Meteors |
|
Port Colborne Sailors |
Vale (1)
|
U 15 |
Mar 22 7:10P |
Mar 22 |
7:10 PM |
Welland Tigers4 |
4 - 1 |
Haldimand River Kings1 |
Cayuga
|
U15 BB |
Mar 22 7:10P |
Mar 22 |
7:10 PM |
Garden City Falcons C5 |
5 - 1 |
Glancaster Bombers C1 |
Glanbrook
|
U 14 |
Mar 22 7:15P |
Mar 22 |
7:15 PM |
Niagara Falls Flyers Minor |
|
Welland Tigers Minor |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 13 |
Mar 22 7:15P |
Mar 22 |
7:15 PM |
Haldimand River Kings |
|
West Niagara Flying Aces |
Fleming
|
U 15 LL |
Mar 22 7:20P |
Mar 22 |
7:20 PM |
Stoney Creek Warriors2 |
2 - 6 |
Stoney Creek Warriors Team 26 |
Welland (Main)
|
U 18 C |
Mar 22 8:00P |
Mar 22 |
8:00 PM |
Fort Erie Meteors |
|
NOTL Wolves |
Centennial (NOTL)
|
U 18 C |
Mar 22 8:30P |
Mar 22 |
8:30 PM |
Port Colborne Sailors |
|
Haldimand River Kings C |
Cayuga
|
U 18 LL |
Mar 22 8:40P |
Mar 22 |
8:40 PM |
Stoney Creek Warriors Team 35 |
5 - 3 |
Stoney Creek Warriors Team 13 |
Welland (Main)
|
U 13 LL |
Mar 23 9:00A |
Mar 23 |
9:00 AM |
Fort Erie Meteors Team 33 |
3 - 1 |
Fort Erie Meteors 21 |
Welland (Main)
|
U9 LL |
Mar 23 9:00A |
Mar 23 |
9:00 AM |
Port Colborne Sailors2 |
2 - 7 |
Wainfleet Wild7 |
Vale (1)
|
U9 MD |
Mar 23 9:30A |
Mar 23 |
9:30 AM |
Welland Tigers3 |
3 - 2 |
Fort Erie Meteors2 |
Vale (2)
|
U 13 LL |
Mar 23 9:30A |
Mar 23 |
9:30 AM |
Niagara Falls Flyers Team 23 |
3 - 4 SO |
Fort Erie Meteors 14 |
Welland (Youth)
|
U9 MD |
Mar 23 10:00A |
Mar 23 |
10:00 AM |
NOTL Wolves7 |
7 - 1 |
Niagara Falls Flyers1 |
Vale (1)
|
U8 LL |
Mar 23 10:00A |
Mar 23 |
10:00 AM |
Wainfleet Wild |
-- |
NOTL Wolves |
Fleming
|
U 15 LL |
Mar 23 10:20A |
Mar 23 |
10:20 AM |
Jordan Senators9 |
9 - 2 |
Jordan Hawks2 |
Welland (Main)
|
U9 MD |
Mar 23 10:30A |
Mar 23 |
10:30 AM |
Port Colborne Sailors2 |
2 - 1 |
Glancaster Bombers White1 |
Vale (2)
|
U 13 LL |
Mar 23 10:40A |
Mar 23 |
10:40 AM |
Wainfleet Wild Team 16 |
6 - 2 |
St. Catharines Canadians2 |
Welland (Youth)
|
U9 MD |
Mar 23 11:00A |
Mar 23 |
11:00 AM |
Glancaster Bombers Blue4 |
4 - 2 |
Pelham Panthers2 |
Vale (1)
|
U8 LL |
Mar 23 11:10A |
Mar 23 |
11:10 AM |
Welland Tigers |
-- |
Pelham Panthers |
Fleming
|
U9 LL |
Mar 23 11:30A |
Mar 23 |
11:30 AM |
Port Colborne Sailors4 |
4 - 3 |
Welland Tigers3 |
Vale (2)
|
U 15 LL |
Mar 23 11:35A |
Mar 23 |
11:35 AM |
St. Catharines Canadians1 |
1 - 3 |
Pelham Panthers Team 33 |
Welland (Main)
|
U 11 LL |
Mar 23 12:00P |
Mar 23 |
12:00 PM |
Fort Erie Meteors 31 |
1 - 3 |
Pelham Panthers 13 |
Welland (Youth)
|
U9 LL |
Mar 23 12:00P |
Mar 23 |
12:00 PM |
NOTL Wolves3 |
3 - 5 |
Pelham Panthers5 |
Vale (1)
|
U8 LL |
Mar 23 12:20P |
Mar 23 |
12:20 PM |
Thorold Blackhawks |
-- |
Port Colborne Sailors |
Fleming
|
U9 MD |
Mar 23 12:30P |
Mar 23 |
12:30 PM |
Garden City Falcons2 |
2 - 3 |
West Niagara Flying Aces 13 |
Vale (2)
|
U9 MD |
Mar 23 1:00P |
Mar 23 |
1:00 PM |
Stoney Creek Warriors3 |
3 - 4 |
Haldimand River Kings4 |
Vale (1)
|
U 15 LL |
Mar 23 1:00P |
Mar 23 |
1:00 PM |
NOTL Wolves3 |
3 - 4 OT |
St. Catharines Major4 |
Welland (Main)
|
U 11 LL |
Mar 23 1:10P |
Mar 23 |
1:10 PM |
Stoney Creek Warriors 16 |
6 - 4 |
Port Colborne BLACK4 |
Welland (Youth)
|
U 8 MD |
Mar 23 1:30P |
Mar 23 |
1:30 PM |
Glancaster Bombers Blue |
-- |
Pelham Panthers |
Fleming
|
U 11 LL |
Mar 23 1:30P |
Mar 23 |
1:30 PM |
Niagara Falls Flyers 12 |
2 - 4 |
Port Colborne BLUE4 |
Vale (2)
|
U 11 LL |
Mar 23 2:00P |
Mar 23 |
2:00 PM |
Wainfleet Wild 2 ORANGE5 |
5 - 4 OT |
NOTL Wolves 2 Orange4 |
Vale (1)
|
U 18 LL |
Mar 23 2:25P |
Mar 23 |
2:25 PM |
NOTL Wolves 11 |
1 - 2 |
Stoney Creek Warriors Team 22 |
Welland (Main)
|
U 11 LL |
Mar 23 2:30P |
Mar 23 |
2:30 PM |
Pelham Panthers 31 |
1 - 6 |
Pelham Panthers 26 |
Welland (Youth)
|
U 8 MD |
Mar 23 2:40P |
Mar 23 |
2:40 PM |
Glancaster Bombers White |
-- |
Thorold Blackhawks |
Fleming
|
U 13 LL |
Mar 23 2:40P |
Mar 23 |
2:40 PM |
Stoney Creek Warriors Team 14 |
4 - 2 |
Thorold Blackhawks 2 black2 |
Vale (2)
|
U 11 BB |
Mar 23 3:00P |
Mar 23 |
3:00 PM |
West Niagara Flying Aces BB2 |
2 - 3 |
Pelham Panthers3 |
Meridian CC (Accipiter)
|
U 13 LL |
Mar 23 3:10P |
Mar 23 |
3:10 PM |
St. Catharines Major2 |
2 - 3 |
NOTL Wolves 1 White3 |
Vale (1)
|
U 8 MD |
Mar 23 3:50P |
Mar 23 |
3:50 PM |
West Niagara Flying Aces 1 |
-- |
Stoney Creek Warriors |
Fleming
|
U 11 LL |
Mar 23 3:50P |
Mar 23 |
3:50 PM |
St. Catharines Red Wings1 |
1 - 7 |
Welland Tigers 3 gold7 |
Welland (Youth)
|
U 15 LL |
Mar 23 4:00P |
Mar 23 |
4:00 PM |
Welland Tigers 1 black1 |
1 - 7 |
Welland Tigers 2 white7 |
Vale (2)
|
U 15 LL |
Mar 23 4:35P |
Mar 23 |
4:35 PM |
Niagara Falls Flyers 2 white3 |
3 - 1 |
Thorold Blackhawks 1 red1 |
Vale (1)
|
U 18 LL |
Mar 23 5:25P |
Mar 23 |
5:25 PM |
Pelham Panthers 22 |
2 - 5 |
NOTL Wolves 25 |
Vale (2)
|
U 18 LL |
Mar 23 6:00P |
Mar 23 |
6:00 PM |
Wainfleet Wild Team 15 |
5 - 0 |
Pelham Panthers 30 |
Vale (1)
|
U 18 LL |
Mar 23 6:50P |
Mar 23 |
6:50 PM |
Fort Erie Meteors 12 |
2 - 5 |
Fort Erie Meteors 25 |
Vale (2)
|
U 18 LL |
Mar 23 7:25P |
Mar 23 |
7:25 PM |
Welland Tigers 20 |
0 - 5 |
Niagara Falls Flyers Team 3 Orange5 |
Vale (1)
|
U 11 LL |
Mar 24 9:00A |
Mar 24 |
9:00 AM |
Wainfleet Wild 2 ORANGE7 |
7 - 5 |
Port Colborne BLUE5 |
Vale (1)
|
U 11 LL |
Mar 24 10:10A |
Mar 24 |
10:10 AM |
Pelham Panthers 24 |
4 - 3 OT |
Pelham Panthers 13 |
Vale (1)
|
U 11 LL |
Mar 24 10:30A |
Mar 24 |
10:30 AM |
Stoney Creek Warriors 14 |
4 - 2 |
Welland Tigers 3 gold2 |
Vale (2)
|
U 13 LL |
Mar 24 11:20A |
Mar 24 |
11:20 AM |
Stoney Creek Warriors Team 11 |
1 - 2 |
NOTL Wolves 1 White2 |
Vale (1)
|
U 13 LL |
Mar 24 11:40A |
Mar 24 |
11:40 AM |
Wainfleet Wild Team 16 |
6 - 3 |
Fort Erie Meteors 13 |
Vale (2)
|
U 8 MD |
Mar 24 12:00P |
Mar 24 |
12:00 PM |
Pelham Panthers |
-- |
West Niagara Flying Aces 1 |
Peach King (2 - West)
|
U9 MD |
Mar 24 12:40P |
Mar 24 |
12:40 PM |
Thorold Blackhawks |
|
Welland Tigers |
Welland (Youth)
|
U 13 LL |
Mar 24 12:40P |
Mar 24 |
12:40 PM |
Fort Erie Meteors Team 31 |
1 - 3 |
Port Colborne Sailors3 |
Vale (1)
|
U 15 LL |
Mar 24 1:00P |
Mar 24 |
1:00 PM |
Pelham Panthers Team 34 |
4 - 6 |
St. Catharines Major6 |
Vale (2)
|
U 15 LL |
Mar 24 2:00P |
Mar 24 |
2:00 PM |
Welland Tigers 2 white3 |
3 - 5 |
Niagara Falls Flyers 2 white5 |
Vale (1)
|
U 18 LL |
Mar 24 2:30P |
Mar 24 |
2:30 PM |
Fort Erie Meteors 21 |
1 - 0 |
Niagara Falls Flyers Team 3 Orange0 |
Vale (2)
|
U9 MD |
Mar 24 3:10P |
Mar 24 |
3:10 PM |
Haldimand River Kings6 |
6 - 0 |
Glancaster Bombers Blue0 |
Morgan (A)
|
U 15 LL |
Mar 24 3:25P |
Mar 24 |
3:25 PM |
Jordan Senators1 |
1 - 7 |
Stoney Creek Warriors Team 27 |
Vale (1)
|
U9 MD |
Mar 24 4:00P |
Mar 24 |
4:00 PM |
Fort Erie Meteors1 |
1 - 4 |
Glancaster Bombers White4 |
Morgan (A)
|
U 18 LL |
Mar 24 5:00P |
Mar 24 |
5:00 PM |
Wainfleet Wild Team 14 |
4 - 1 |
NOTL Wolves 21 |
Vale (1)
|
U 18 LL |
Mar 24 6:30P |
Mar 24 |
6:30 PM |
Stoney Creek Warriors Team 33 |
3 - 0 |
Stoney Creek Warriors Team 20 |
Vale (1)
|
U8 LL |
Mar 25 6:00P |
Mar 25 |
6:00 PM |
Pelham Panthers |
-- |
Port Colborne Sailors |
Vale (1)
|
U 8 MD |
Mar 25 6:40P |
Mar 25 |
6:40 PM |
Pelham Panthers |
-- |
Glancaster Bombers Blue |
Morgan (B)
|
U 13 BB |
Mar 25 7:00P |
Mar 25 |
7:00 PM |
West Niagara Flying Aces BB4 |
4 - 3 |
Port Colborne Sailors3 |
Vale (1)
|
U9 MD |
Mar 26 6:00P |
Mar 26 |
6:00 PM |
Glancaster Bombers White2 |
2 - 6 |
Haldimand River Kings6 |
Dunnville
|
U 18 C |
Mar 27 6:30P |
Mar 27 |
6:30 PM |
Port Colborne Sailors5 |
5 - 1 |
NOTL Wolves1 |
Meridian
|
U8 LL |
Mar 29 7:00P |
Mar 29 |
7:00 PM |
NOTL Wolves |
-- |
Welland Tigers |
Welland (Main)
|
U 8 MD |
Mar 30 1:45P |
Mar 30 |
1:45 PM |
Thorold Blackhawks |
-- |
Pelham Panthers |
Meridian CC (Accipiter)
|
U8 LL |
Mar 30 3:10P |
Mar 30 |
3:10 PM |
Port Colborne Sailors |
-- |
Pelham Panthers |
Meridian CC (Accipiter)
|
U9 MD |
Mar 30 3:40P |
Mar 30 |
3:40 PM |
Welland Tigers1 |
1 - 10 |
Glancaster Bombers White10 |
Morgan (B)
|
U9 MD |
Mar 30 4:30P |
Mar 30 |
4:30 PM |
West Niagara Flying Aces 14 |
4 - 1 |
Glancaster Bombers Blue1 |
Morgan (B)
|
U9 MD |
Mar 31 12:00P |
Mar 31 |
12:00 PM |
Stoney Creek Warriors3 |
3 - 2 |
West Niagara Flying Aces 12 |
Fleming
|
U 8 MD |
Mar 31 1:15P |
Mar 31 |
1:15 PM |
Niagara Falls Flyers |
-- |
West Niagara Flying Aces 1 |
Fleming
|