11uW18 |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North Middlesex Sluggers13 |
13 - 8 |
Strathroy Light Blue8 |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U28 |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North London 11U #31 |
1 - 7 |
Byron 11U Drewe7 |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U26 |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
North London 11U #59 |
9 - 15 |
Lucan-Ilderton 11U Conlin15 |
Denfield
|
BTL11U27 |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy9 |
9 - 6 |
North London 11U #26 |
Northridge (1)
|
BTL11U29 |
Jun 03 6:00P |
Jun 03 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Red Corbett9 |
9 - 10 |
Oakridge 11U Grey Hladysh10 |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW19 |
Jun 03 6:30P |
Jun 03 |
6:30 PM |
Strathroy Black8 |
8 - 13 |
Lambton Shores 113 |
Arkona Utter (2)
|
11uW20 |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue14 |
14 - 11 |
DKMB Blue11 |
Komoka (Front)
|
BTL11U30 |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
North London 11U #414 |
14 - 2 |
Byron 11U Murphy2 |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U31 |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Byron 11U Szemenyei9 |
9 - 9 |
North London 11U #19 |
North London (1)
|
BTL11U32 |
Jun 04 6:00P |
Jun 04 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe6 |
6 - 7 |
Oakridge 11U Black Havens7 |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW21 |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
Lambton Shores 25 |
5 - 16 |
North Middlesex Sluggers16 |
Parkhill (A)
|
11uW51 |
Jun 04 6:30P |
Jun 04 |
6:30 PM |
DKMB Red21 |
21 - 11 |
Lambton Shores 111 |
Utter Ball Park (Back)
|
BTL11U33 |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye7 |
7 - 7 |
North London 11U #27 |
Northridge (1)
|
BTL11U35 |
Jun 05 6:00P |
Jun 05 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
|
Oakridge 11U Forest Doerksen |
Wilfrid Jury (1)
|
BTL11U36 |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
North London 11U #38 |
8 - 9 |
Byron 11U Szemenyei9 |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U37 |
Jun 06 6:00P |
Jun 06 |
6:00 PM |
Byron 11U Young9 |
9 - 6 |
Lucan-Ilderton Laye6 |
Denfield
|
11uW24 |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue2 |
2 - 13 |
Camlachie Black13 |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
11uW25 |
Jun 06 6:30P |
Jun 06 |
6:30 PM |
Strathroy Black14 |
14 - 10 |
Lambton Shores 210 |
Arkona Utter (2)
|
BTL11U17 |
Jun 08 2:00P |
Jun 08 |
2:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh16 |
16 - 12 |
North London 11U #212 |
Northridge (1)
|
11uW12 |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Camlachie Black21 |
21 - 4 |
DKMB Blue4 |
Delaware Main
|
11uW26 |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Strathroy Black17 |
17 - 12 |
Strathroy Light Blue12 |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U40 |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye4 |
4 - 5 |
Byron 11U Drewe5 |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U41 |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 11U #414 |
14 - 12 |
Lucan-Ilderton 11U Conlin12 |
Denfield
|
BTL11U39 |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 11U #318 |
18 - 9 |
North London 11U #59 |
Northridge (1)
|
BTL11U42 |
Jun 10 6:00P |
Jun 10 |
6:00 PM |
North London 11U #14 |
4 - 6 |
Oakridge 11U Grey Hladysh6 |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW27 |
Jun 10 6:30P |
Jun 10 |
6:30 PM |
Strathroy Royal Blue23 |
23 - 13 |
Lambton Shores 113 |
Arkona Utter (2)
|
11uW01 |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Strathroy Light Blue12 |
12 - 15 |
Lambton Shores 115 |
Utter Ball Park (Back)
|
BTL11U43 |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh3 |
3 - 11 |
Byron 11U Murphy11 |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U44 |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye9 |
9 - 5 |
North London 11U #45 |
North London (1)
|
BTL11U45 |
Jun 11 6:00P |
Jun 11 |
6:00 PM |
North London 11U #50 |
0 - 6 |
Oakridge 11U Black Havens6 |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW28 |
Jun 11 6:30P |
Jun 11 |
6:30 PM |
DKMB Blue2 |
2 - 14 |
North Middlesex Sluggers14 |
Parkhill (A)
|
11uW29 |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Camlachie Red9 |
9 - 6 |
Strathroy Royal Blue6 |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U47 |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
North London 11U #211 |
11 - 15 |
Byron 11U Carter15 |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U49 |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy8 |
8 - 9 |
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas9 |
Denfield
|
BTL11U46 |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe15 |
15 - 0 |
North London 11U #10 |
Northridge (1)
|
BTL11U48 |
Jun 12 6:00P |
Jun 12 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Conlin7 |
7 - 13 |
Oakridge 11U Forest Doerksen13 |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW30 |
Jun 12 6:30P |
Jun 12 |
6:30 PM |
DKMB Red2 |
2 - 6 |
Camlachie Black6 |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
11uW31 |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
DKMB Red13 |
13 - 13 |
Strathroy Black13 |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U50 |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Red Corbett |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U13 |
Jun 13 6:00P |
Jun 13 |
6:00 PM |
Byron 11U Carter10 |
10 - 7 |
Lucan-Ilderton Laye7 |
Denfield
|
11uW32 |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
Camlachie Red19 |
19 - 4 |
Lambton Shores 24 |
Arkona Utter (2)
|
11uW33 |
Jun 13 6:30P |
Jun 13 |
6:30 PM |
DKMB Blue1 |
1 - 12 |
Camlachie Black12 |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
11uW23 |
Jun 15 11:15A |
Jun 15 |
11:15 AM |
Lambton Shores 1 |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
BTL11U03 |
Jun 15 11:30A |
Jun 15 |
11:30 AM |
Byron 11U Murphy4 |
4 - 12 |
Byron 11U Drewe12 |
Somerset PS
|
11uW34 |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Strathroy Royal Blue |
|
Strathroy Light Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U52 |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Byron 11U Carter |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U54 |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe |
|
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
Denfield
|
BTL11U53 |
Jun 17 6:00P |
Jun 17 |
6:00 PM |
North London 11U #4 |
|
Oakridge 11U Grey Hladysh |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW35 |
Jun 17 6:30P |
Jun 17 |
6:30 PM |
DKMB Blue |
|
Lambton Shores 1 |
Arkona Utter (2)
|
11uW36 |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Lambton Shores 2 |
|
DKMB Blue |
Komoka (Front)
|
BTL11U57 |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy |
|
Byron 11U Young |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U55 |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Red Corbett |
|
North London 11U #5 |
North London (1)
|
BTL11U56 |
Jun 18 6:00P |
Jun 18 |
6:00 PM |
North London 11U #2 |
|
Oakridge 11U Black Havens |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW37 |
Jun 18 6:30P |
Jun 18 |
6:30 PM |
Strathroy Black |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
11uW38 |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Lambton Shores 2 |
|
Strathroy Royal Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
11uW39 |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
DKMB Red |
Komoka (Front)
|
BTL11U60 |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
North London 11U #1 |
|
Byron 11U Carter |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U59 |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Black Havens |
|
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
Denfield
|
BTL11U58 |
Jun 19 6:00P |
Jun 19 |
6:00 PM |
North London 11U #2 |
|
Oakridge 11U Forest Doerksen |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW40 |
Jun 19 6:30P |
Jun 19 |
6:30 PM |
Strathroy Light Blue |
|
Camlachie Red |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
11uW41 |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Camlachie Black |
|
Strathroy Black |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U63 |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
North London 11U #4 |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U21 |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
Byron 11U Carter |
|
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
Lucan (2)
|
BTL11U61 |
Jun 20 6:00P |
Jun 20 |
6:00 PM |
North London 11U #3 |
|
Oakridge 11U Red Corbett |
Wilfrid Jury (1)
|
BTL11U64 |
Jun 21 6:00P |
Jun 21 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh |
|
North London 11U #3 |
North London (1)
|
11uW42 |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
DKMB Blue |
|
Strathroy Light Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U67 |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
|
Byron 11U Drewe |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U65 |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Byron 11U Murphy |
|
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
Denfield
|
BTL11U66 |
Jun 24 6:00P |
Jun 24 |
6:00 PM |
Byron 11U Young |
|
North London 11U #1 |
Northridge (1)
|
11uW43 |
Jun 24 6:30P |
Jun 24 |
6:30 PM |
Camlachie Red |
|
Lambton Shores 1 |
Arkona Utter (2)
|
11uW44 |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
DKMB Red |
|
DKMB Blue |
Komoka (Front)
|
BTL11U69 |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton Laye |
|
Byron 11U Murphy |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U70 |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Byron 11U Drewe |
|
North London 11U #5 |
North London (1)
|
BTL11U68 |
Jun 25 6:00P |
Jun 25 |
6:00 PM |
Byron 11U Szemenyei |
|
Oakridge 11U Black Havens |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW45 |
Jun 25 6:30P |
Jun 25 |
6:30 PM |
Strathroy Light Blue |
|
North Middlesex Sluggers |
Parkhill (A)
|
11uW46 |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Camlachie Red |
|
DKMB Red |
Komoka (Front)
|
11uW47 |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Strathroy Black |
|
Strathroy Royal Blue |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U73 |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Grey Hladysh |
|
Byron 11U Carter |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U72 |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
North London 11U #5 |
|
Lucan-Ilderton 11U Vanderplas |
Denfield
|
BTL11U71 |
Jun 26 6:00P |
Jun 26 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Forest Doerksen |
|
North London 11U #1 |
Northridge (1)
|
11uW48 |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Lambton Shores 2 |
|
Strathroy Black |
Fairgrounds (Welch)
|
BTL11U75 |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Forest Doerksen |
|
Byron 11U Szemenyei |
Byron Sports Complex (1)
|
BTL11U62 |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Lucan-Ilderton 11U Conlin |
|
Lucan-Ilderton Laye |
Denfield
|
BTL11U74 |
Jun 27 6:00P |
Jun 27 |
6:00 PM |
Oakridge 11U Black Havens |
|
Oakridge 11U Red Corbett |
Wilfrid Jury (1)
|
11uW49 |
Jun 27 6:30P |
Jun 27 |
6:30 PM |
Lambton Shores 1 |
|
Camlachie Black |
Arnold Minielly (Diamond 3)
|
BTL11U38 |
Jun 28 6:00P |
Jun 28 |
6:00 PM |
Byron 11U Young |
|
North London 11U #4 |
North London (1)
|