WOAA :: Boys Local Recent Games
Header Ad Unit

Recent Games

67 Games in the Past 7 Days
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
NOV Oct 14
1:45P
Oct 14 1:45 PM Central Perth LL1 1 - 5 Wingham Ironmen Blue 15 Wingham
NOV Oct 14
2:00P
Oct 14 2:00 PM Listowel Cyclones 2 Red2 2 - 1 Listowel Cyclones 1 White1 Listowel Arena
BAN Oct 14
3:30P
Oct 14 3:30 PM BCH Ice Dogs2 2 - 2 Mt. Forest Rams2 Mount Forest Sports
PW Oct 14
4:00P
Oct 14 4:00 PM Hanover Falcons 14 4 - 0 Shallow Lake Lakers0 Shallow Lake & Distr
ATO Oct 14
5:00P
Oct 14 5:00 PM Lucknow Sepoys1 1 - 9 Seaforth Stars9 Seaforth Arena
BAN Oct 14
5:45P
Oct 14 5:45 PM Bruce Peninsula Northstars2 2 - 3 Kincardine Kinucks Froster's3 Tiverton Arena
PW Oct 14
5:45P
Oct 14 5:45 PM Owen Sound Jr. Attack 1 Red2 2 - 8 Kincardine Kinucks 1 Victoria8 Davidson Centre
MID Oct 14
8:30P
Oct 14 8:30 PM West Grey Warriors7 7 - 2 Saugeen Shores Storm2 Saugeen Shores Commu
ATO Oct 15
11:00A
Oct 15 11:00 AM Saugeen Shores Storm 13 3 - 1 Saugeen Shores Storm 31 Southampton
BAN Oct 15
12:30P
Oct 15 12:30 PM Kincardine Kinucks Froster's2 2 - 5 TCDMHA Rebels 25 Markdale
BAN Oct 15
2:00P
Oct 15 2:00 PM Hanover Falcons3 3 - 5 Bruce Peninsula Northstars5 Lions Head
PW Oct 15
2:00P
Oct 15 2:00 PM Hanover Falcons 22 2 - 4 Walkerton Capitals4 Walkerton
BAN Oct 15
2:30P
Oct 15 2:30 PM West Grey Warriors0 0 - 4 Shallow Lake Lakers4 Shallow Lake & Distr
ATO Oct 15
4:00P
Oct 15 4:00 PM Kincardine Kinucks 2 Superheat9 9 - 1 Wingham Ironmen1 Wingham
NOV Oct 15
4:30P
Oct 15 4:30 PM Central Perth LL1 1 - 3 Seaforth Stars3 Seaforth Arena
PW Oct 15
4:45P
Oct 15 4:45 PM Goderich Sailors 1 Kinsmen3 3 - 6 Goderich Sailors 2 Scotiabank6 Memorial
MID Oct 15
5:30P
Oct 15 5:30 PM Mt. Forest Rams3 3 - 1 Seaforth Stars1 Seaforth Arena
PW Oct 15
7:15P
Oct 15 7:15 PM Blyth-Brussels Crusaders3 3 - 2 Wingham Ironmen2 Wingham
BAN Oct 16
7:00P
Oct 16 7:00 PM Minto Mad Dogs0 0 - 7 Central Perth LL7 Elma-Logan Arena
MID Oct 16
9:15P
Oct 16 9:15 PM Mitchell Meteors4 4 - 1 Listowel Cyclones1 Listowel Arena
ATO Oct 17
6:30P
Oct 17 6:30 PM Listowel Cyclones 2 Red Listowel Cyclones 3 White Listowel Arena
MID Oct 17
7:40P
Oct 17 7:40 PM Goderich Sailors5 5 - 3 Minto Mad Dogs3 Palmerston Arena
BAN Oct 18
7:30P
Oct 18 7:30 PM Mitchell Meteors1 1 - 7 BCH Ice Dogs7 Hensall Arena
MID Oct 18
9:00P
Oct 18 9:00 PM Mt. Forest Rams1 1 - 3 BCH Ice Dogs3 Hensall Arena
MID Oct 18
9:00P
Oct 18 9:00 PM Saugeen Shores Storm 22 2 - 1 West Grey Warriors1 Normanby Arena
PW Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM BCH Ice Dogs 1 Hearing3 3 - 3 Central Perth LL3 Elma-Logan Arena
MID Oct 19
6:30P
Oct 19 6:30 PM Listowel Cyclones2 2 - 6 Seaforth Stars6 Seaforth Arena
BAN Oct 19
7:00P
Oct 19 7:00 PM Owen Sound Jr. Attack 2 Red1 1 - 8 Bruce Peninsula Northstars8 Lions Head
ATO Oct 20
5:00P
Oct 20 5:00 PM Saugeen Shores Storm 3 Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Commu
BAN Oct 20
6:00P
Oct 20 6:00 PM Blyth-Brussels Crusaders3 3 - 2 Goderich Sailors2 Goderich MRC
PW Oct 20
6:30P
Oct 20 6:30 PM Saugeen Shores Storm 23 3 - 6 Hanover Falcons 26 Hanover P&H Centre
MID Oct 20
7:30P
Oct 20 7:30 PM Mitchell Meteors1 1 - 0 Goderich Sailors0 Goderich MRC
MID Oct 20
8:30P
Oct 20 8:30 PM Minto Mad Dogs Central Perth LL Milverton Arena
MID Oct 20
9:15P
Oct 20 9:15 PM Blyth-Brussels Crusaders1 1 - 6 Mt. Forest Rams6 Mount Forest Sports
NOV Oct 21
9:00A
Oct 21 9:00 AM Ripley Wolves3 3 - 6 Blyth-Brussels Crusaders 2 Burgundy6 Blyth
NOV Oct 21
9:00A
Oct 21 9:00 AM Wallace Sabres5 5 - 2 Hanover Falcons 12 Hanover P&H Centre
ATO Oct 21
10:00A
Oct 21 10:00 AM Zurich Thunder3 3 - 8 Blyth-Brussels Crusaders8 Brussels
NOV Oct 21
10:00A
Oct 21 10:00 AM Zurich Thunder15 15 - 0 Blyth-Brussels Crusaders 1 Black0 Blyth
NOV Oct 21
10:00A
Oct 21 10:00 AM Hanover Falcons 22 2 - 0 Mt. Forest Rams0 Mount Forest Sports
ATO Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Saugeen Shores Storm 1 Bruce Peninsula Northstars Lions Head
PW Oct 21
11:00A
Oct 21 11:00 AM Hanover Falcons 1 Owen Sound Jr. Attack 1 Red Bayshore
ATO Oct 21
11:30A
Oct 21 11:30 AM Drayton Defenders1 1 - 1 Hanover Falcons 11 Hanover P&H Centre
NOV Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Drayton Defenders 2 Orange1 1 - 8 Listowel Cyclones 2 Red8 Listowel Arena
PW Oct 21
12:00P
Oct 21 12:00 PM Goderich Sailors 2 Scotiabank3 3 - 1 Blyth-Brussels Crusaders1 Brussels
ATO Oct 21
12:15P
Oct 21 12:15 PM Owen Sound Jr. Attack 2 Red Owen Sound Jr. Attack 1 Gold Bayshore
NOV Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Saugeen Shores Storm 4 Saugeen Shores Storm 2 Southampton
BAN Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM South Bruce Blades5 5 - 4 Goderich Sailors4 Goderich MRC
BAN Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Kincardine Kinucks 25 5 - 0 West Grey Warriors0 Durham CC
PW Oct 21
12:30P
Oct 21 12:30 PM Walkerton Capitals9 9 - 0 Owen Sound Jr. Attack 2 White0 JMRRC (1 - West)
BAN Oct 21
1:45P
Oct 21 1:45 PM Walkerton Capitals Owen Sound Jr. Attack 2 Red JMRRC (1 - West)
ATO Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM Shallow Lake Lakers 1 TCDMHA Rebels Desboro Arena
NOV Oct 21
2:00P
Oct 21 2:00 PM West Grey Warriors 1 Listowel Cyclones 1 White Listowel Arena
ATO Oct 21
2:15P
Oct 21 2:15 PM Wingham Ironmen0 0 - 4 Kincardine Kinucks 2 Superheat4 Tiverton Arena
PW Oct 21
2:30P
Oct 21 2:30 PM Bruce Peninsula Northstars Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Commu
PW Oct 21
2:45P
Oct 21 2:45 PM Wingham Ironmen4 4 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
ATO Oct 21
3:00P
Oct 21 3:00 PM Listowel Cyclones 1 Black Listowel Cyclones 2 Red Listowel Arena
NOV Oct 21
3:00P
Oct 21 3:00 PM BCH Ice Dogs 2 H Tire Seaforth Stars Seaforth Arena
ATO Oct 21
3:15P
Oct 21 3:15 PM West Grey Warriors Walkerton Capitals 2 Walkerton
ATO Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM BCH Ice Dogs 1 Parr Line3 3 - 5 Seaforth Stars5 Seaforth Arena
NOV Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM Shallow Lake Lakers Bruce Peninsula Northstars Wiarton Arena
PW Oct 21
4:00P
Oct 21 4:00 PM AEMHA Ice Dogs5 5 - 0 Saugeen Shores Storm 10 Saugeen Shores Commu
MID Oct 21
4:30P
Oct 21 4:30 PM Walkerton Capitals 12 2 - 6 Walkerton Capitals 26 Walkerton
ATO Oct 21
4:45P
Oct 21 4:45 PM Shallow Lake Lakers 2 Saugeen Shores Storm 3 Southampton
PW Oct 21
5:45P
Oct 21 5:45 PM Shallow Lake Lakers0 0 - 9 Kincardine Kinucks 1 Victoria9 Davidson Centre
BAN Oct 21
7:00P
Oct 21 7:00 PM AEMHA Ice Dogs Kincardine Kinucks Froster's Davidson Centre
BAN Oct 21
7:30P
Oct 21 7:30 PM Shallow Lake Lakers Hanover Falcons Hanover P&H Centre
MID Oct 21
8:30P
Oct 21 8:30 PM Hanover Falcons Saugeen Shores Storm Saugeen Shores Commu
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 9:12 PM.
Printed From TheOneDB.com Oct 21, 2017 9:12 PM