WOAA :: Boys Local Schedule By Month
Header Ad Unit
February 2017
Group Date Date Time Visitor Score Home Venue
NOV Feb 01
6:00P
Feb 01 6:00 PM TCDMHA Rebels 14 4 - 0 Bruce Peninsula Northstars0 Wiarton Arena
NOV Feb 01
6:30P
Feb 01 6:30 PM Drayton Defenders2 2 - 6 Listowel Cyclones 1 Black6 Listowel Arena
NOV Feb 01
6:30P
Feb 01 6:30 PM Minto Mad Dogs1 1 - 8 Howick Hornets8 Howick Community Cen
PW Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM Saugeen Shores Storm 11 1 - 12 AEMHA Ice Dogs12 Paisley Arena
BAN Feb 01
7:00P
Feb 01 7:00 PM Mitchell Meteors5 5 - 5 Lucknow Sepoys5 Lucknow Arena
PW Feb 01
7:30P
Feb 01 7:30 PM Ripley Wolves7 7 - 3 Howick Hornets3 Howick Community Cen
ATO Feb 01
7:45P
Feb 01 7:45 PM Mt. Forest Rams0 0 - 4 Listowel Cyclones 1 Black4 Listowel Arena
MID Feb 01
9:00P
Feb 01 9:00 PM Minto Mad Dogs3 3 - 3 Blyth-Brussels Crusaders Black3 Brussels
MID Feb 01
9:00P
Feb 01 9:00 PM Goderich Sailors3 3 - 1 Mitchell Meteors1 Elma-Logan Arena
NOV Feb 02
6:00P
Feb 02 6:00 PM Lucknow Sepoys0 0 - 6 BCH Ice Dogs 26 Central Huron CC
ATO Feb 02
6:00P
Feb 02 6:00 PM Kincardine Kinucks 12 2 - 5 Kincardine Kinucks 25 Davidson Centre
ATO Feb 02
7:00P
Feb 02 7:00 PM Central Perth LL5 5 - 4 BCH Ice Dogs 24 Central Huron CC
BAN Feb 02
7:00P
Feb 02 7:00 PM South Bruce Blades0 0 - 3 TCDMHA Rebels3 Chatsworth Arena
MID Feb 02
8:45P
Feb 02 8:45 PM South Bruce Blades3 3 - 6 Walkerton Capitals 26 Walkerton
ATO Feb 03
5:45P
Feb 03 5:45 PM West Grey Warriors0 0 - 1 Walkerton Capitals 21 Walkerton
NOV Feb 03
7:00P
Feb 03 7:00 PM Hanover Falcons 19 9 - 3 Walkerton Capitals3 Walkerton
MID Feb 03
7:30P
Feb 03 7:30 PM Kincardine Kinucks 11 1 - 1 South Bruce Blades1 Teeswater Arena
BAN Feb 03
8:00P
Feb 03 8:00 PM Walkerton Capitals0 0 - 8 Bruce Peninsula Northstars8 Lions Head
BAN Feb 03
8:00P
Feb 03 8:00 PM Seaforth Stars4 4 - 4 Blyth-Brussels Crusaders4 Brussels
MID Feb 03
8:30P
Feb 03 8:30 PM Mt. Forest Rams2 2 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
BAN Feb 03
9:00P
Feb 03 9:00 PM BCH Ice Dogs2 2 - 3 Mitchell Meteors3 Elma-Logan Arena
MID Feb 03
9:00P
Feb 03 9:00 PM Goderich Sailors4 4 - 4 Blyth-Brussels Crusaders Black4 Brussels
PW Feb 04
9:00A
Feb 04 9:00 AM Shallow Lake Lakers9 9 - 3 Walkerton Capitals3 Walkerton
BAN Feb 04
10:30A
Feb 04 10:30 AM South Bruce Blades3 3 - 0 Walkerton Capitals0 Walkerton
ATO Feb 04
11:00A
Feb 04 11:00 AM BCH Ice Dogs 10 0 - 3 Blyth-Brussels Crusaders3 Brussels
BAN Feb 04
11:00A
Feb 04 11:00 AM Bruce Peninsula Northstars3 3 - 2 Owen Sound Jr. Attack 12 Bayshore
NOV Feb 04
11:30A
Feb 04 11:30 AM Wingham Ironmen 2 Yellow7 7 - 2 Blyth-Brussels Crusaders2 Blyth
ATO Feb 04
12:30P
Feb 04 12:30 PM Wingham Ironmen0 0 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
ATO Feb 04
1:30P
Feb 04 1:30 PM Walkerton Capitals 18 8 - 2 Mt. Forest Rams2 Mount Forest Sports
ATO Feb 04
2:00P
Feb 04 2:00 PM Shallow Lake Lakers 14 4 - 3 Owen Sound Jr. Attack 23 Bayshore
PW Feb 04
2:30P
Feb 04 2:30 PM Howick Hornets0 0 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
NOV Feb 04
3:30P
Feb 04 3:30 PM Owen Sound Jr. Attack 14 4 - 1 AEMHA Ice Dogs Red1 Tara CC
PW Feb 04
3:30P
Feb 04 3:30 PM West Grey Warriors 21 1 - 2 Mt. Forest Rams2 Mount Forest Sports
ATO Feb 04
4:00P
Feb 04 4:00 PM Seaforth Stars2 2 - 7 Mitchell Meteors7 Elma-Logan Arena
PW Feb 04
4:20P
Feb 04 4:20 PM Wingham Ironmen9 9 - 0 Listowel Cyclones0 Listowel Arena
PW Feb 04
4:30P
Feb 04 4:30 PM Central Perth LL3 3 - 5 Blyth-Brussels Crusaders5 Brussels
MID Feb 04
6:00P
Feb 04 6:00 PM BCH Ice Dogs5 5 - 3 Blyth-Brussels Crusaders Black3 Brussels
BAN Feb 05
10:30A
Feb 05 10:30 AM Ripley Wolves5 5 - 4 Kincardine Kinucks4 Davidson Centre
MID Feb 05
11:00A
Feb 05 11:00 AM Kincardine Kinucks 11 1 - 1 Kincardine Kinucks 21 Tiverton Arena
NOV Feb 05
1:30P
Feb 05 1:30 PM BCH Ice Dogs 11 1 - 4 Goderich Sailors4 Memorial
PW Feb 05
2:00P
Feb 05 2:00 PM Walkerton Capitals8 8 - 2 Kincardine Kinucks 22 Tiverton Arena
ATO Feb 05
2:45P
Feb 05 2:45 PM South Bruce Blades4 4 - 3 West Grey Warriors3 Durham CC
NOV Feb 05
3:00P
Feb 05 3:00 PM Mitchell Meteors5 5 - 0 Wingham Ironmen 1 Blue0 Wingham
NOV Feb 05
4:00P
Feb 05 4:00 PM Lucknow Sepoys5 5 - 5 Wingham Ironmen 2 Yellow5 Wingham
MID Feb 05
4:15P
Feb 05 4:15 PM West Grey Warriors 24 4 - 8 Walkerton Capitals 28 Walkerton
ATO Feb 05
4:30P
Feb 05 4:30 PM Shallow Lake Lakers 13 3 - 5 Shallow Lake Lakers 25 Shallow Lake & Distr
ATO Feb 05
4:45P
Feb 05 4:45 PM Howick Hornets3 3 - 1 Drayton Defenders 2 Black1 PMD Arena
ATO Feb 05
5:30P
Feb 05 5:30 PM Shallow Lake Lakers 24 4 - 3 Shallow Lake Lakers 13 Shallow Lake & Distr
MID Feb 05
6:00P
Feb 05 6:00 PM Blyth-Brussels Crusaders Black8 8 - 3 Blyth-Brussels Crusaders Burgundy3 Blyth
NOV Feb 05
7:00P
Feb 05 7:00 PM TCDMHA Rebels 11 1 - 3 AEMHA Ice Dogs White3 Chesley
MID Feb 05
9:00P
Feb 05 9:00 PM Walkerton Capitals 12 2 - 9 Hanover Falcons9 Hanover P&H Centre
ATO Feb 06
4:45P
Feb 06 4:45 PM Kincardine Kinucks 12 2 - 7 Ripley Wolves7 Ripley
MID Feb 06
7:45P
Feb 06 7:45 PM Goderich Sailors1 1 - 4 Listowel Cyclones4 Listowel Arena
MID Feb 06
8:15P
Feb 06 8:15 PM Bruce Peninsula Northstars 23 3 - 0 South Bruce Blades0 Mildmay Carrick Recr
NOV Feb 09
6:00P
Feb 09 6:00 PM Goderich Sailors9 9 - 1 BCH Ice Dogs 21 Central Huron CC
ATO Feb 09
6:00P
Feb 09 6:00 PM Shallow Lake Lakers 15 5 - 2 TCDMHA Rebels 12 Keady Arena
BAN Feb 09
6:30P
Feb 09 6:30 PM Minto Mad Dogs1 1 - 2 Listowel Cyclones2 Listowel Arena
ATO Feb 09
7:00P
Feb 09 7:00 PM Goderich Sailors 1 Zehrs2 2 - 6 Goderich Sailors 2 Hyundai6 Goderich MRC
ATO Feb 09
7:00P
Feb 09 7:00 PM Wingham Ironmen6 6 - 2 BCH Ice Dogs 12 Central Huron CC
BAN Feb 09
7:15P
Feb 09 7:15 PM Ripley Wolves4 4 - 2 Kincardine Kinucks2 Davidson Centre
MID Feb 09
8:45P
Feb 09 8:45 PM Saugeen Shores Storm Kincardine Kinucks 1 Davidson Centre
MID Feb 09
8:45P
Feb 09 8:45 PM Lucknow Sepoys3 3 - 4 Wingham Ironmen4 Wingham
MID Feb 09
9:00P
Feb 09 9:00 PM Goderich Sailors7 7 - 4 Minto Mad Dogs4 Palmerston Arena
BAN Feb 10
6:00P
Feb 10 6:00 PM BCH Ice Dogs3 3 - 7 Goderich Sailors7 Goderich MRC
ATO Feb 10
6:15P
Feb 10 6:15 PM Owen Sound Jr. Attack 18 8 - 2 Owen Sound Jr. Attack 22 JMRRC (2 - East)
BAN Feb 10
7:00P
Feb 10 7:00 PM Mt. Forest Rams2 2 - 6 AEMHA Ice Dogs6 Chesley
BAN Feb 10
7:00P
Feb 10 7:00 PM Ripley Wolves8 8 - 2 Drayton Defenders2 PMD Arena
PW Feb 10
7:30P
Feb 10 7:30 PM Kincardine Kinucks 14 4 - 1 Owen Sound Jr. Attack 11 JMRRC (2 - East)
BAN Feb 10
8:45P
Feb 10 8:45 PM West Grey Warriors3 3 - 1 Owen Sound Jr. Attack 21 JMRRC (2 - East)
PW Feb 11
8:30A
Feb 11 8:30 AM Central Perth LL1 1 - 2 Howick Hornets2 Howick Community Cen
NOV Feb 11
9:00A
Feb 11 9:00 AM Listowel Cyclones 1 Black0 0 - 4 Hanover Falcons 14 Hanover P&H Centre
NOV Feb 11
9:00A
Feb 11 9:00 AM Wingham Ironmen 3 White3 3 - 6 Central Perth LL6 Elma-Logan Arena
ATO Feb 11
9:15A
Feb 11 9:15 AM South Bruce Blades2 2 - 1 Walkerton Capitals 11 Walkerton
ATO Feb 11
10:00A
Feb 11 10:00 AM Kincardine Kinucks 22 2 - 1 Blyth-Brussels Crusaders1 Brussels
BAN Feb 11
10:00A
Feb 11 10:00 AM Saugeen Shores Storm 22 2 - 3 TCDMHA Rebels3 Chatsworth Arena
NOV Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM TCDMHA Rebels 17 7 - 0 Owen Sound Jr. Attack 20 JMRRC (1 - West)
ATO Feb 11
11:00A
Feb 11 11:00 AM BCH Ice Dogs 10 0 - 5 Wingham Ironmen5 Wingham
NOV Feb 11
11:30A
Feb 11 11:30 AM Lucknow Sepoys4 4 - 2 Blyth-Brussels Crusaders2 Blyth
ATO Feb 11
12:00P
Feb 11 12:00 PM AEMHA Ice Dogs Red2 2 - 2 Owen Sound Jr. Attack 12 JMRRC (1 - West)
NOV Feb 11
12:30P
Feb 11 12:30 PM Saugeen Shores Storm 12 2 - 3 Saugeen Shores Storm 33 Southampton
ATO Feb 11
12:30P
Feb 11 12:30 PM Mitchell Meteors2 2 - 0 Lucknow Sepoys0 Lucknow Arena
NOV Feb 11
1:00P
Feb 11 1:00 PM Hanover Falcons 28 8 - 2 Listowel Cyclones 3 White2 Listowel Arena
ATO Feb 11
1:00P
Feb 11 1:00 PM AEMHA Ice Dogs White5 5 - 2 Shallow Lake Lakers 22 Shallow Lake & Distr
ATO Feb 11
1:15P
Feb 11 1:15 PM Shallow Lake Lakers 12 2 - 1 Owen Sound Jr. Attack 21 JMRRC (1 - West)
NOV Feb 11
1:30P
Feb 11 1:30 PM AEMHA Ice Dogs Red0 0 - 1 Saugeen Shores Storm 41 Southampton
ATO Feb 11
1:30P
Feb 11 1:30 PM Howick Hornets1 1 - 3 Hanover Falcons 13 Hanover P&H Centre
ATO Feb 11
2:30P
Feb 11 2:30 PM TCDMHA Rebels 25 5 - 8 Saugeen Shores Storm 18 Southampton
BAN Feb 11
2:30P
Feb 11 2:30 PM AEMHA Ice Dogs2 2 - 4 Saugeen Shores Storm 14 Saugeen Shores Commu
PW Feb 11
3:00P
Feb 11 3:00 PM Kincardine Kinucks 24 4 - 5 Owen Sound Jr. Attack 25 JMRRC (2 - East)
BAN Feb 11
3:30P
Feb 11 3:30 PM Mt. Forest Rams2 2 - 3 Shallow Lake Lakers3 Shallow Lake & Distr
PW Feb 11
4:30P
Feb 11 4:30 PM Mt. Forest Rams0 0 - 2 Walkerton Capitals2 Walkerton
PW Feb 11
4:30P
Feb 11 4:30 PM Saugeen Shores Storm 20 0 - 2 Blyth-Brussels Crusaders2 Brussels
BAN Feb 11
4:45P
Feb 11 4:45 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 1 Goderich Sailors1 Goderich MRC
PW Feb 11
4:50P
Feb 11 4:50 PM Shallow Lake Lakers4 4 - 3 Hanover Falcons 23 Hanover P&H Centre
PW Feb 11
5:00P
Feb 11 5:00 PM Drayton Defenders0 0 - 5 South Bruce Blades5 Teeswater Arena
BAN Feb 12
10:30A
Feb 12 10:30 AM BCH Ice Dogs4 4 - 2 Kincardine Kinucks2 Davidson Centre
NOV Feb 12
12:00P
Feb 12 12:00 PM Blyth-Brussels Crusaders1 1 - 0 Zurich Thunder0 Zurich
NOV Feb 12
12:15P
Feb 12 12:15 PM Owen Sound Jr. Attack 22 2 - 4 Owen Sound Jr. Attack 14 JMRRC (1 - West)
NOV Feb 12
12:30P
Feb 12 12:30 PM Shallow Lake Lakers 22 2 - 3 Saugeen Shores Storm 13 Southampton
ATO Feb 12
1:00P
Feb 12 1:00 PM Bruce Peninsula Northstars0 0 - 4 TCDMHA Rebels 24 Keady Arena
BAN Feb 12
1:00P
Feb 12 1:00 PM South Bruce Blades1 1 - 4 West Grey Warriors4 Normanby Arena
NOV Feb 12
2:00P
Feb 12 2:00 PM Mt. Forest Rams5 5 - 4 South Bruce Blades4 Teeswater Arena
ATO Feb 12
2:00P
Feb 12 2:00 PM BCH Ice Dogs 24 4 - 6 Drayton Defenders 1 Orange6 PMD Arena
ATO Feb 12
2:00P
Feb 12 2:00 PM AEMHA Ice Dogs Red8 8 - 0 TCDMHA Rebels 10 Keady Arena
ATO Feb 12
2:30P
Feb 12 2:30 PM Mitchell Meteors1 1 - 3 Goderich Sailors 2 Hyundai3 Memorial
ATO Feb 12
2:30P
Feb 12 2:30 PM Ripley Wolves3 3 - 2 BCH Ice Dogs 12 Hensall Arena
PW Feb 12
3:00P
Feb 12 3:00 PM Ripley Wolves8 8 - 4 Zurich Thunder4 Zurich
ATO Feb 12
3:30P
Feb 12 3:30 PM Walkerton Capitals 12 2 - 3 Kincardine Kinucks 23 Davidson Centre
PW Feb 12
3:30P
Feb 12 3:30 PM Wingham Ironmen7 7 - 0 Goderich Sailors0 Memorial
PW Feb 12
3:30P
Feb 12 3:30 PM Owen Sound Jr. Attack 23 3 - 1 Kincardine Kinucks 21 Tiverton Arena
PW Feb 12
3:45P
Feb 12 3:45 PM Owen Sound Jr. Attack 14 4 - 1 West Grey Warriors 11 Normanby Arena
BAN Feb 12
3:45P
Feb 12 3:45 PM Owen Sound Jr. Attack 12 2 - 7 Walkerton Capitals7 Walkerton
NOV Feb 12
4:00P
Feb 12 4:00 PM BCH Ice Dogs 14 4 - 3 Wingham Ironmen 2 Yellow3 Wingham
BAN Feb 12
4:00P
Feb 12 4:00 PM Saugeen Shores Storm 10 0 - 6 Bruce Peninsula Northstars6 Lions Head
ATO Feb 12
4:30P
Feb 12 4:30 PM Owen Sound Jr. Attack 22 2 - 6 Shallow Lake Lakers 16 Shallow Lake & Distr
PW Feb 12
4:30P
Feb 12 4:30 PM Howick Hornets4 4 - 0 Central Perth LL0 Milverton Arena
MID Feb 12
4:30P
Feb 12 4:30 PM Wingham Ironmen4 4 - 3 Zurich Thunder3 Zurich
MID Feb 12
4:30P
Feb 12 4:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Burgundy5 5 - 1 TCDMHA Rebels1 Chatsworth Arena
MID Feb 12
5:30P
Feb 12 5:30 PM BCH Ice Dogs6 6 - 5 Walkerton Capitals 25 Walkerton
NOV Feb 12
6:00P
Feb 12 6:00 PM AEMHA Ice Dogs White5 5 - 2 AEMHA Ice Dogs Red2 Chesley
PW Feb 12
6:00P
Feb 12 6:00 PM Listowel Cyclones1 1 - 5 South Bruce Blades5 Mildmay Carrick Recr
MID Feb 12
6:00P
Feb 12 6:00 PM Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Central Perth LL Milverton Arena
MID Feb 12
6:00P
Feb 12 6:00 PM Lucknow Sepoys1 1 - 8 Central Perth LL8 Milverton Arena
ATO Feb 13
6:00P
Feb 13 6:00 PM Drayton Defenders 2 Black3 3 - 6 Walkerton Capitals 26 Walkerton
ATO Feb 13
6:00P
Feb 13 6:00 PM Shallow Lake Lakers 22 2 - 3 Saugeen Shores Storm 23 Southampton
PW Feb 13
6:15P
Feb 13 6:15 PM Bruce Peninsula Northstars2 2 - 6 Owen Sound Jr. Attack 26 JMRRC (1 - West)
BAN Feb 13
6:30P
Feb 13 6:30 PM Shallow Lake Lakers5 5 - 2 Mt. Forest Rams2 Clifford
NOV Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM Wallace Sabres7 7 - 2 Drayton Defenders2 PMD Arena
ATO Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM Hanover Falcons 24 4 - 2 Howick Hornets2 Howick Community Cen
ATO Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM Kincardine Kinucks 22 2 - 0 BCH Ice Dogs 20 Hensall Arena
ATO Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM Central Perth LL1 1 - 5 South Bruce Blades5 Teeswater Arena
PW Feb 13
7:00P
Feb 13 7:00 PM Hanover Falcons 11 1 - 9 AEMHA Ice Dogs9 Paisley Arena
MID Feb 13
7:30P
Feb 13 7:30 PM Hanover Falcons0 0 - 4 West Grey Warriors 24 Normanby Arena
BAN Feb 13
7:45P
Feb 13 7:45 PM Central Perth LL9 9 - 0 Listowel Cyclones0 Listowel Arena
MID Feb 13
8:00P
Feb 13 8:00 PM BCH Ice Dogs3 3 - 5 Goderich Sailors5 Goderich MRC
MID Feb 13
8:00P
Feb 13 8:00 PM Blyth-Brussels Crusaders Burgundy4 4 - 1 Blyth-Brussels Crusaders Black1 Blyth
BAN Feb 13
8:15P
Feb 13 8:15 PM Hanover Falcons4 4 - 8 South Bruce Blades8 Mildmay Carrick Recr
BAN Feb 13
8:45P
Feb 13 8:45 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 8 Ripley Wolves8 Ripley
MID Feb 13
8:45P
Feb 13 8:45 PM Kincardine Kinucks 15 5 - 3 Walkerton Capitals 13 Walkerton
MID Feb 13
9:15P
Feb 13 9:15 PM Wingham Ironmen4 4 - 2 Listowel Cyclones2 Listowel Arena
NOV Feb 14
6:30P
Feb 14 6:30 PM Listowel Cyclones 3 White2 2 - 3 Listowel Cyclones 1 Black3 Listowel Arena
PW Feb 14
6:30P
Feb 14 6:30 PM Listowel Cyclones2 2 - 6 BCH Ice Dogs6 Central Huron CC
BAN Feb 14
7:30P
Feb 14 7:30 PM Mt. Forest Rams3 3 - 2 Saugeen Shores Storm 22 Southampton
BAN Feb 14
7:30P
Feb 14 7:30 PM Listowel Cyclones1 1 - 7 Mitchell Meteors7 Elma-Logan Arena
MID Feb 14
7:30P
Feb 14 7:30 PM Zurich Thunder1 1 - 5 Wingham Ironmen5 Wingham
BAN Feb 14
8:10P
Feb 14 8:10 PM Seaforth Stars4 4 - 3 Minto Mad Dogs3 Harriston CC
BAN Feb 14
9:00P
Feb 14 9:00 PM Owen Sound Jr. Attack 20 0 - 6 South Bruce Blades6 Mildmay Carrick Recr
NOV Feb 15
6:00P
Feb 15 6:00 PM Owen Sound Jr. Attack 11 1 - 4 TCDMHA Rebels 14 Desboro Arena
ATO Feb 15
6:00P
Feb 15 6:00 PM Listowel Cyclones 1 Black1 1 - 3 Walkerton Capitals 13 Walkerton
PW Feb 15
6:15P
Feb 15 6:15 PM Wingham Ironmen3 3 - 4 Zurich Thunder4 Zurich
ATO Feb 15
6:30P
Feb 15 6:30 PM Minto Mad Dogs4 4 - 6 Listowel Cyclones 2 Red6 Listowel Arena
ATO Feb 15
6:40P
Feb 15 6:40 PM West Grey Warriors2 2 - 1 Mt. Forest Rams1 Mount Forest Sports
NOV Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Saugeen Shores Storm 23 3 - 2 AEMHA Ice Dogs Red2 Paisley Arena
NOV Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Saugeen Shores Storm 43 3 - 1 AEMHA Ice Dogs White1 Tara CC
BAN Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Walkerton Capitals5 5 - 3 West Grey Warriors3 Normanby Arena
BAN Feb 15
7:00P
Feb 15 7:00 PM Central Perth LL6 6 - 3 Lucknow Sepoys3 Lucknow Arena
ATO Feb 15
7:15P
Feb 15 7:15 PM Kincardine Kinucks 12 2 - 6 Ripley Wolves6 Ripley
PW Feb 15
7:30P
Feb 15 7:30 PM West Grey Warriors 22 2 - 1 Howick Hornets1 Howick Community Cen
PW Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM South Bruce Blades4 4 - 1 Drayton Defenders1 PMD Arena
MID Feb 15
8:30P
Feb 15 8:30 PM Walkerton Capitals 24 4 - 3 West Grey Warriors 23 Normanby Arena
NOV Feb 16
5:30P
Feb 16 5:30 PM Zurich Thunder2 2 - 3 Seaforth Stars3 Seaforth Arena
NOV Feb 16
6:15P
Feb 16 6:15 PM Wingham Ironmen 2 Yellow6 6 - 5 Wingham Ironmen 3 White5 Wingham
ATO Feb 16
6:30P
Feb 16 6:30 PM Blyth-Brussels Crusaders6 6 - 3 Listowel Cyclones 1 Black3 Listowel Arena
ATO Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM TCDMHA Rebels 12 2 - 5 AEMHA Ice Dogs Red5 Tara CC
PW Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Kincardine Kinucks 24 4 - 0 West Grey Warriors 10 Normanby Arena
BAN Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Mt. Forest Rams3 3 - 5 Bruce Peninsula Northstars5 Lions Head
BAN Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM AEMHA Ice Dogs4 4 - 1 Shallow Lake Lakers1 Shallow Lake & Distr
BAN Feb 16
7:00P
Feb 16 7:00 PM Saugeen Shores Storm 10 0 - 5 TCDMHA Rebels5 Chatsworth Arena
BAN Feb 16
7:15P
Feb 16 7:15 PM Drayton Defenders6 6 - 5 Kincardine Kinucks5 Davidson Centre
PW Feb 16
7:30P
Feb 16 7:30 PM Zurich Thunder3 3 - 0 Ripley Wolves0 Ripley
PW Feb 16
8:00P
Feb 16 8:00 PM Seaforth Stars9 9 - 0 Goderich Sailors0 Goderich MRC
BAN Feb 16
8:00P
Feb 16 8:00 PM Ripley Wolves4 4 - 7 BCH Ice Dogs7 Hensall Arena
MID Feb 16
8:45P
Feb 16 8:45 PM Hanover Falcons3 3 - 9 Walkerton Capitals 29 Walkerton
NOV Feb 17
5:30P
Feb 17 5:30 PM Shallow Lake Lakers 13 3 - 2 Shallow Lake Lakers 22 Shallow Lake & Distr
ATO Feb 17
5:30P
Feb 17 5:30 PM Goderich Sailors 1 Zehrs5 5 - 1 Seaforth Stars1 Seaforth Arena
ATO Feb 17
6:00P
Feb 17 6:00 PM Shallow Lake Lakers 29 9 - 5 Saugeen Shores Storm 15 Southampton
ATO Feb 17
6:30P
Feb 17 6:30 PM Howick Hornets4 4 - 2 Walkerton Capitals 22 Walkerton
ATO Feb 17
7:00P
Feb 17 7:00 PM TCDMHA Rebels 12 2 - 3 Owen Sound Jr. Attack 13 JMRRC (1 - West)
BAN Feb 17
7:00P
Feb 17 7:00 PM Goderich Sailors5 5 - 4 Drayton Defenders4 PMD Arena
BAN Feb 17
7:00P
Feb 17 7:00 PM Owen Sound Jr. Attack 14 4 - 1 Owen Sound Jr. Attack 21 Bayshore
BAN Feb 17
8:00P
Feb 17 8:00 PM Ripley Wolves8 8 - 0 Blyth-Brussels Crusaders0 Brussels
BAN Feb 17
8:30P
Feb 17 8:30 PM Listowel Cyclones1 1 - 7 Central Perth LL7 Milverton Arena
MID Feb 17
8:30P
Feb 17 8:30 PM Central Perth LL1 1 - 2 Lucknow Sepoys2 Lucknow Arena
MID Feb 17
9:00P
Feb 17 9:00 PM Kincardine Kinucks 22 2 - 3 South Bruce Blades3 Teeswater Arena
NOV Feb 18
9:00A
Feb 18 9:00 AM Listowel Cyclones 3 White4 4 - 7 Hanover Falcons 17 Hanover P&H Centre
NOV Feb 18
9:00A
Feb 18 9:00 AM Wingham Ironmen 2 Yellow2 2 - 10 Central Perth LL10 Elma-Logan Arena
NOV Feb 18
10:00A
Feb 18 10:00 AM Listowel Cyclones 1 Black2 2 - 4 Hanover Falcons 24 Hanover P&H Centre
ATO Feb 18
10:00A
Feb 18 10:00 AM BCH Ice Dogs 24 4 - 4 Central Perth LL4 Elma-Logan Arena
PW Feb 18
10:30A
Feb 18 10:30 AM Saugeen Shores Storm 24 4 - 4 Walkerton Capitals4 Walkerton
ATO Feb 18
10:45A
Feb 18 10:45 AM Hanover Falcons 16 6 - 2 Drayton Defenders 2 Black2 PMD Arena
NOV Feb 18
11:00A
Feb 18 11:00 AM Seaforth Stars0 0 - 1 Blyth-Brussels Crusaders1 Blyth
ATO Feb 18
11:00A
Feb 18 11:00 AM Drayton Defenders 1 Orange1 1 - 3 South Bruce Blades3 Teeswater Arena
NOV Feb 18
11:30A
Feb 18 11:30 AM Saugeen Shores Storm 33 3 - 1 Shallow Lake Lakers 11 Shallow Lake & Distr
NOV Feb 18
12:00P
Feb 18 12:00 PM Mt. Forest Rams3 3 - 2 Listowel Cyclones 2 Red2 Listowel Arena
ATO Feb 18
12:30P
Feb 18 12:30 PM Goderich Sailors 2 Hyundai8 8 - 0 Lucknow Sepoys0 Lucknow Arena
BAN Feb 18
2:15P
Feb 18 2:15 PM West Grey Warriors1 1 - 4 Owen Sound Jr. Attack 14 Bayshore
PW Feb 18
2:20P
Feb 18 2:20 PM Saugeen Shores Storm 13 3 - 4 Hanover Falcons 14 Hanover P&H Centre
BAN Feb 18
2:30P
Feb 18 2:30 PM Shallow Lake Lakers3 3 - 1 Saugeen Shores Storm 21 Saugeen Shores Commu
PW Feb 18
3:00P
Feb 18 3:00 PM Drayton Defenders3 3 - 5 BCH Ice Dogs5 Hensall Arena
BAN Feb 18
3:15P
Feb 18 3:15 PM Drayton Defenders1 1 - 4 Goderich Sailors4 Goderich MRC
PW Feb 18
3:30P
Feb 18 3:30 PM Central Perth LL0 0 - 3 Mt. Forest Rams3 Mount Forest Sports
ATO Feb 18
3:45P
Feb 18 3:45 PM Mt. Forest Rams1 1 - 6 Ripley Wolves6 Ripley
ATO Feb 18
4:00P
Feb 18 4:00 PM Mitchell Meteors4 4 - 1 Seaforth Stars1 Seaforth Arena
PW Feb 18
4:20P
Feb 18 4:20 PM Minto Mad Dogs6 6 - 1 Listowel Cyclones1 Listowel Arena
PW Feb 18
4:30P
Feb 18 4:30 PM Howick Hornets1 1 - 7 Blyth-Brussels Crusaders7 Brussels
PW Feb 18
5:00P
Feb 18 5:00 PM AEMHA Ice Dogs9 9 - 4 Shallow Lake Lakers4 Shallow Lake & Distr
BAN Feb 18
5:00P
Feb 18 5:00 PM TCDMHA Rebels6 6 - 1 Mt. Forest Rams1 Mount Forest Sports
NOV Feb 18
5:45P
Feb 18 5:45 PM Wingham Ironmen 1 Blue3 3 - 2 Mitchell Meteors2 Mitchell Arena
ATO Feb 18
5:45P
Feb 18 5:45 PM Wingham Ironmen5 5 - 4 Kincardine Kinucks 14 Davidson Centre
MID Feb 18
6:00P
Feb 18 6:00 PM TCDMHA Rebels2 2 - 5 Blyth-Brussels Crusaders Burgundy5 Brussels
MID Feb 18
6:15P
Feb 18 6:15 PM South Bruce Blades8 8 - 4 Walkerton Capitals 14 Walkerton
BAN Feb 18
6:30P
Feb 18 6:30 PM Owen Sound Jr. Attack 21 1 - 2 Hanover Falcons2 Hanover P&H Centre
MID Feb 18
7:30P
Feb 18 7:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Black5 5 - 4 Bruce Peninsula Northstars 14 Wiarton Arena
BAN Feb 18
8:00P
Feb 18 8:00 PM Listowel Cyclones1 1 - 1 Lucknow Sepoys1 Lucknow Arena
ATO Feb 19
9:30A
Feb 19 9:30 AM Goderich Sailors 1 Zehrs7 7 - 0 Lucknow Sepoys0 Lucknow Arena
NOV Feb 19
12:00P
Feb 19 12:00 PM Lucknow Sepoys2 2 - 1 Zurich Thunder1 Zurich
NOV Feb 19
12:30P
Feb 19 12:30 PM Shallow Lake Lakers 13 3 - 2 Saugeen Shores Storm 12 Southampton
NOV Feb 19
1:00P
Feb 19 1:00 PM Listowel Cyclones 2 Red2 2 - 3 Mt. Forest Rams3 Mount Forest Sports
ATO Feb 19
1:15P
Feb 19 1:15 PM Owen Sound Jr. Attack 20 0 - 1 Owen Sound Jr. Attack 11 Bayshore
NOV Feb 19
1:30P
Feb 19 1:30 PM Wingham Ironmen 3 White4 4 - 1 BCH Ice Dogs 11 Hensall Arena
BAN Feb 19
1:30P
Feb 19 1:30 PM Saugeen Shores Storm 15 5 - 0 AEMHA Ice Dogs0 Paisley Arena
NOV Feb 19
2:00P
Feb 19 2:00 PM Walkerton Capitals5 5 - 2 South Bruce Blades2 Teeswater Arena
ATO Feb 19
2:45P
Feb 19 2:45 PM Listowel Cyclones 2 Red1 1 - 2 West Grey Warriors2 Durham CC
NOV Feb 19
3:00P
Feb 19 3:00 PM Goderich Sailors0 0 - 1 Wingham Ironmen 1 Blue1 Wingham
ATO Feb 19
3:00P
Feb 19 3:00 PM Saugeen Shores Storm 21 1 - 6 AEMHA Ice Dogs White6 Paisley Arena
BAN Feb 19
3:45P
Feb 19 3:45 PM South Bruce Blades4 4 - 1 Walkerton Capitals1 Walkerton
NOV Feb 19
4:00P
Feb 19 4:00 PM TCDMHA Rebels 17 7 - 3 Owen Sound Jr. Attack 13 JMRRC (1 - West)
ATO Feb 19
4:30P
Feb 19 4:30 PM TCDMHA Rebels 13 3 - 2 Shallow Lake Lakers 12 Shallow Lake & Distr
PW Feb 19
4:30P
Feb 19 4:30 PM Mt. Forest Rams5 5 - 0 Central Perth LL0 Milverton Arena
BAN Feb 19
4:30P
Feb 19 4:30 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 1 BCH Ice Dogs1 Central Huron CC
PW Feb 19
4:40P
Feb 19 4:40 PM BCH Ice Dogs3 3 - 4 Minto Mad Dogs4 Harriston CC
ATO Feb 19
4:45P
Feb 19 4:45 PM Blyth-Brussels Crusaders0 0 - 2 Kincardine Kinucks 22 Davidson Centre
ATO Feb 19
4:45P
Feb 19 4:45 PM Listowel Cyclones 1 Black1 1 - 2 Drayton Defenders 1 Orange2 PMD Arena
PW Feb 19
5:15P
Feb 19 5:15 PM Lucknow Sepoys0 0 - 2 Walkerton Capitals2 Walkerton
PW Feb 19
5:30P
Feb 19 5:30 PM AEMHA Ice Dogs10 10 - 2 Saugeen Shores Storm 12 Saugeen Shores Commu
MID Feb 19
5:30P
Feb 19 5:30 PM Bruce Peninsula Northstars 14 4 - 3 Blyth-Brussels Crusaders Burgundy3 Blyth
NOV Feb 19
6:00P
Feb 19 6:00 PM West Grey Warriors2 2 - 2 Wallace Sabres2 Wallace
MID Feb 19
6:00P
Feb 19 6:00 PM Zurich Thunder1 1 - 3 Central Perth LL3 Milverton Arena
MID Feb 19
6:00P
Feb 19 6:00 PM Goderich Sailors2 2 - 4 West Grey Warriors 24 Normanby Arena
MID Feb 19
8:15P
Feb 19 8:15 PM Bruce Peninsula Northstars 24 4 - 2 Mt. Forest Rams2 Mount Forest Sports
ATO Feb 20
6:00P
Feb 20 6:00 PM Bruce Peninsula Northstars2 2 - 3 Saugeen Shores Storm 23 Southampton
PW Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Bruce Peninsula Northstars0 0 - 2 Kincardine Kinucks 22 Tiverton Arena
BAN Feb 20
6:30P
Feb 20 6:30 PM Lucknow Sepoys4 4 - 6 Seaforth Stars6 Seaforth Arena
NOV Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Hanover Falcons 26 6 - 1 Listowel Cyclones 1 Black1 Listowel Arena
NOV Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM West Grey Warriors5 5 - 1 Drayton Defenders1 PMD Arena
ATO Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Kincardine Kinucks 24 4 - 2 Central Perth LL2 Milverton Arena
BAN Feb 20
7:00P
Feb 20 7:00 PM Mitchell Meteors1 1 - 1 Central Perth LL1 Elma-Logan Arena
MID Feb 20
8:00P
Feb 20 8:00 PM Walkerton Capitals 20 0 - 4 BCH Ice Dogs4 Hensall Arena
BAN Feb 20
8:15P
Feb 20 8:15 PM Walkerton Capitals5 5 - 5 South Bruce Blades5 Teeswater Arena
MID Feb 20
9:15P
Feb 20 9:15 PM Central Perth LL7 7 - 1 Listowel Cyclones1 Listowel Arena
NOV Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM Wingham Ironmen 1 Blue2 2 - 2 Goderich Sailors2 Memorial
ATO Feb 21
6:00P
Feb 21 6:00 PM Drayton Defenders 2 Black1 1 - 9 Hanover Falcons 19 Hanover P&H Centre
NOV Feb 21
6:30P
Feb 21 6:30 PM Hanover Falcons 13 3 - 0 Listowel Cyclones 1 Black0 Listowel Arena
NOV Feb 21
6:30P
Feb 21 6:30 PM South Bruce Blades3 3 - 4 Mt. Forest Rams4 Mount Forest Sports
ATO Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM Listowel Cyclones 2 Red3 3 - 6 Minto Mad Dogs6 Harriston CC
PW Feb 21
7:00P
Feb 21 7:00 PM West Grey Warriors 14 4 - 2 Bruce Peninsula Northstars2 Wiarton Arena
PW Feb 21
7:15P
Feb 21 7:15 PM Hanover Falcons 11 1 - 5 Hanover Falcons 25 Hanover P&H Centre
PW Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM Zurich Thunder1 1 - 7 Wingham Ironmen7 Wingham
BAN Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM AEMHA Ice Dogs5 5 - 1 Saugeen Shores Storm 21 Southampton
MID Feb 21
7:30P
Feb 21 7:30 PM Goderich Sailors1 1 - 1 Mitchell Meteors1 Elma-Logan Arena
PW Feb 21
8:10P
Feb 21 8:10 PM Drayton Defenders0 0 - 1 Minto Mad Dogs1 Palmerston Arena
BAN Feb 21
8:10P
Feb 21 8:10 PM Mitchell Meteors3 3 - 2 Minto Mad Dogs2 Harriston CC
MID Feb 21
8:30P
Feb 21 8:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Burgundy1 1 - 3 Mt. Forest Rams3 Mount Forest Sports
MID Feb 21
8:30P
Feb 21 8:30 PM Bruce Peninsula Northstars 15 5 - 6 TCDMHA Rebels6 Chatsworth Arena
MID Feb 21
9:00P
Feb 21 9:00 PM Walkerton Capitals 23 3 - 7 West Grey Warriors 17 Normanby Arena
MID Feb 21
9:00P
Feb 21 9:00 PM Kincardine Kinucks 12 2 - 3 Kincardine Kinucks 23 Davidson Centre
MID Feb 21
9:00P
Feb 21 9:00 PM Saugeen Shores Storm3 3 - 2 South Bruce Blades2 Mildmay Carrick Recr
NOV Feb 22
5:00P
Feb 22 5:00 PM Saugeen Shores Storm 23 3 - 2 Saugeen Shores Storm 42 Southampton
NOV Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Owen Sound Jr. Attack 110 10 - 1 Bruce Peninsula Northstars1 Wiarton Arena
ATO Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Ripley Wolves4 4 - 5 Kincardine Kinucks 15 Tiverton Arena
BAN Feb 22
6:00P
Feb 22 6:00 PM Walkerton Capitals2 2 - 3 Hanover Falcons3 Hanover P&H Centre
PW Feb 22
6:15P
Feb 22 6:15 PM Saugeen Shores Storm 23 3 - 0 West Grey Warriors 20 Durham CC
ATO Feb 22
6:30P
Feb 22 6:30 PM West Grey Warriors2 2 - 1 Listowel Cyclones 2 Red1 Listowel Arena
ATO Feb 22
6:40P
Feb 22 6:40 PM Minto Mad Dogs9 9 - 2 Mt. Forest Rams2 Mount Forest Sports
NOV Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM AEMHA Ice Dogs Red2 2 - 1 AEMHA Ice Dogs White1 Paisley Arena
BAN Feb 22
7:00P
Feb 22 7:00 PM Seaforth Stars1 1 - 2 Lucknow Sepoys2 Lucknow Arena
ATO Feb 22
7:15P
Feb 22 7:15 PM Walkerton Capitals 21 1 - 4 Drayton Defenders 2 Black4 PMD Arena
ATO Feb 22
7:15P
Feb 22 7:15 PM Drayton Defenders 1 Orange7 7 - 1 BCH Ice Dogs 21 Bayfield
PW Feb 22
7:30P
Feb 22 7:30 PM Central Perth LL1 1 - 7 Blyth-Brussels Crusaders7 Blyth
BAN Feb 22
7:30P
Feb 22 7:30 PM Goderich Sailors2 2 - 5 Ripley Wolves5 Ripley
MID Feb 22
7:30P
Feb 22 7:30 PM Listowel Cyclones6 6 - 1 Central Perth LL1 Elma-Logan Arena
MID Feb 22
7:30P
Feb 22 7:30 PM Lucknow Sepoys3 3 - 0 Zurich Thunder0 Zurich
ATO Feb 22
7:45P
Feb 22 7:45 PM South Bruce Blades4 4 - 3 Listowel Cyclones 1 Black3 Listowel Arena
MID Feb 22
8:00P
Feb 22 8:00 PM TCDMHA Rebels0 0 - 7 Bruce Peninsula Northstars 27 Lions Head
BAN Feb 23
5:00P
Feb 23 5:00 PM Saugeen Shores Storm 22 2 - 5 Saugeen Shores Storm 15 Southampton
NOV Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Mitchell Meteors2 2 - 2 BCH Ice Dogs 22 Central Huron CC
ATO Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Lucknow Sepoys0 0 - 12 Goderich Sailors 2 Hyundai12 Goderich MRC
ATO Feb 23
6:00P
Feb 23 6:00 PM Owen Sound Jr. Attack 22 2 - 3 TCDMHA Rebels 13 Keady Arena
ATO Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM Hanover Falcons 13 3 - 0 Howick Hornets0 Howick Community Cen
PW Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM Zurich Thunder1 1 - 2 Seaforth Stars2 Seaforth Arena
PW Feb 23
6:30P
Feb 23 6:30 PM BCH Ice Dogs7 7 - 3 Listowel Cyclones3 Listowel Arena
ATO Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM Seaforth Stars1 1 - 9 Goderich Sailors 1 Zehrs9 Goderich MRC
ATO Feb 23
7:00P
Feb 23 7:00 PM TCDMHA Rebels 22 2 - 3 AEMHA Ice Dogs White3 Tara CC
PW Feb 23
7:15P
Feb 23 7:15 PM Kincardine Kinucks 20 0 - 5 Owen Sound Jr. Attack 15 JMRRC (2 - East)
PW Feb 23
7:30P
Feb 23 7:30 PM Goderich Sailors1 1 - 4 Wingham Ironmen4 Wingham
PW Feb 23
7:30P
Feb 23 7:30 PM Howick Hornets1 1 - 7 Ripley Wolves7 Ripley
MID Feb 23
7:30P
Feb 23 7:30 PM Bruce Peninsula Northstars 16 6 - 0 Mt. Forest Rams0 Mount Forest Sports
BAN Feb 23
8:00P
Feb 23 8:00 PM Kincardine Kinucks6 6 - 1 BCH Ice Dogs1 Hensall Arena
MID Feb 23
8:45P
Feb 23 8:45 PM Kincardine Kinucks 27 7 - 6 Walkerton Capitals 16 Walkerton
MID Feb 23
9:00P
Feb 23 9:00 PM West Grey Warriors 112 12 - 3 Hanover Falcons3 Hanover P&H Centre
NOV Feb 24
6:00P
Feb 24 6:00 PM Listowel Cyclones 1 Black0 0 - 11 Listowel Cyclones 3 White11 Listowel Arena
BAN Feb 24
6:00P
Feb 24 6:00 PM Ripley Wolves9 9 - 4 Goderich Sailors4 Goderich MRC
NOV Feb 24
6:30P
Feb 24 6:30 PM Seaforth Stars6 6 - 1 Zurich Thunder1 Zurich
NOV Feb 24
7:00P
Feb 24 7:00 PM Listowel Cyclones 2 Red6 6 - 1 South Bruce Blades1 Mildmay Carrick Recr
NOV Feb 24
7:00P
Feb 24 7:00 PM TCDMHA Rebels 17 7 - 0 Bruce Peninsula Northstars0 Wiarton Arena
PW Feb 24
7:00P
Feb 24 7:00 PM Hanover Falcons 27 7 - 4 Shallow Lake Lakers4 Shallow Lake & Distr
PW Feb 24
7:00P
Feb 24 7:00 PM BCH Ice Dogs0 0 - 5 South Bruce Blades5 Teeswater Arena
BAN Feb 24
7:00P
Feb 24 7:00 PM BCH Ice Dogs0 0 - 7 Drayton Defenders7 PMD Arena
PW Feb 24
7:30P
Feb 24 7:30 PM Bruce Peninsula Northstars0 0 - 8 Owen Sound Jr. Attack 18 JMRRC (2 - East)
BAN Feb 24
8:00P
Feb 24 8:00 PM Saugeen Shores Storm 2 Bruce Peninsula Northstars Wiarton Arena
BAN Feb 24
8:15P
Feb 24 8:15 PM Hanover Falcons5 5 - 4 Owen Sound Jr. Attack 14 JMRRC (1 - West)
BAN Feb 24
8:30P
Feb 24 8:30 PM Minto Mad Dogs2 2 - 8 Central Perth LL8 Milverton Arena
MID Feb 24
9:00P
Feb 24 9:00 PM Minto Mad Dogs4 4 - 1 Goderich Sailors1 Goderich MRC
MID Feb 24
9:00P
Feb 24 9:00 PM South Bruce Blades4 4 - 2 Kincardine Kinucks 12 Tiverton Arena
MID Feb 24
9:05P
Feb 24 9:05 PM BCH Ice Dogs7 7 - 4 Mitchell Meteors4 Mitchell Arena
NOV Feb 25
10:00A
Feb 25 10:00 AM Hanover Falcons 15 5 - 4 Hanover Falcons 24 Hanover P&H Centre
NOV Feb 25
10:00A
Feb 25 10:00 AM Bruce Peninsula Northstars2 2 - 7 TCDMHA Rebels 17 Desboro Arena
BAN Feb 25
10:15A
Feb 25 10:15 AM Owen Sound Jr. Attack 23 3 - 5 Walkerton Capitals5 Walkerton
NOV Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM BCH Ice Dogs 2 Goderich Sailors Goderich MRC
ATO Feb 25
11:00A
Feb 25 11:00 AM Listowel Cyclones 1 Black Blyth-Brussels Crusaders Brussels
NOV Feb 25
11:30A
Feb 25 11:30 AM Zurich Thunder2 2 - 6 Blyth-Brussels Crusaders6 Blyth
NOV Feb 25
11:30A
Feb 25 11:30 AM Seaforth Stars Lucknow Sepoys Lucknow Arena
NOV Feb 25
12:00P
Feb 25 12:00 PM Walkerton Capitals9 9 - 1 Listowel Cyclones 2 Red1 Listowel Arena
ATO Feb 25
12:00P
Feb 25 12:00 PM AEMHA Ice Dogs Red6 6 - 1 Shallow Lake Lakers 11 Shallow Lake & Distr
NOV Feb 25
12:15P
Feb 25 12:15 PM Owen Sound Jr. Attack 13 3 - 1 Owen Sound Jr. Attack 21 Bayshore
NOV Feb 25
1:00P
Feb 25 1:00 PM Saugeen Shores Storm 31 1 - 0 Shallow Lake Lakers 20 Shallow Lake & Distr
ATO Feb 25
1:00P
Feb 25 1:00 PM Seaforth Stars1 1 - 7 Goderich Sailors 2 Hyundai7 Goderich MRC
PW Feb 25
1:00P
Feb 25 1:00 PM Owen Sound Jr. Attack 23 3 - 3 Kincardine Kinucks 13 Tiverton Arena
NOV Feb 25
1:30P
Feb 25 1:30 PM AEMHA Ice Dogs White1 1 - 1 Saugeen Shores Storm 41 Southampton
BAN Feb 25
1:30P
Feb 25 1:30 PM Owen Sound Jr. Attack 13 3 - 2 West Grey Warriors2 Durham CC
PW Feb 25
2:00P
Feb 25 2:00 PM Ripley Wolves2 2 - 0 Goderich Sailors0 Goderich MRC
ATO Feb 25
2:10P
Feb 25 2:10 PM Walkerton Capitals 22 2 - 5 Hanover Falcons 25 Hanover P&H Centre
ATO Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM TCDMHA Rebels 13 3 - 1 Owen Sound Jr. Attack 21 Bayshore
PW Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Howick Hornets0 0 - 1 Lucknow Sepoys1 Lucknow Arena
PW Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Owen Sound Jr. Attack 18 8 - 0 Bruce Peninsula Northstars0 Wiarton Arena
BAN Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM TCDMHA Rebels2 2 - 1 Saugeen Shores Storm 11 Southampton
BAN Feb 25
2:30P
Feb 25 2:30 PM Listowel Cyclones2 2 - 3 Minto Mad Dogs3 Clifford
PW Feb 25
3:00P
Feb 25 3:00 PM Minto Mad Dogs4 4 - 1 BCH Ice Dogs1 Hensall Arena
PW Feb 25
3:20P
Feb 25 3:20 PM Hanover Falcons 22 2 - 4 Hanover Falcons 14 Hanover P&H Centre
NOV Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM Minto Mad Dogs4 4 - 5 Wallace Sabres5 Wallace
ATO Feb 25
4:00P
Feb 25 4:00 PM Central Perth LL1 1 - 3 BCH Ice Dogs 23 Central Huron CC
PW Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Saugeen Shores Storm 17 7 - 6 Shallow Lake Lakers6 Shallow Lake & Distr
BAN Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Bruce Peninsula Northstars Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
MID Feb 25
5:00P
Feb 25 5:00 PM Blyth-Brussels Crusaders Burgundy4 4 - 3 Bruce Peninsula Northstars 13 Wiarton Arena
MID Feb 25
6:00P
Feb 25 6:00 PM Mt. Forest Rams2 2 - 4 Blyth-Brussels Crusaders Black4 Brussels
PW Feb 25
6:15P
Feb 25 6:15 PM Walkerton Capitals3 3 - 6 Saugeen Shores Storm 26 Southampton
MID Feb 25
6:15P
Feb 25 6:15 PM West Grey Warriors 15 5 - 9 Walkerton Capitals 29 Walkerton
MID Feb 25
6:30P
Feb 25 6:30 PM Goderich Sailors3 3 - 7 BCH Ice Dogs7 Central Huron CC
MID Feb 25
7:30P
Feb 25 7:30 PM South Bruce Blades1 1 - 9 Kincardine Kinucks 29 Tiverton Arena
MID Feb 25
9:00P
Feb 25 9:00 PM Walkerton Capitals 15 5 - 4 Kincardine Kinucks 14 Tiverton Arena
NOV Feb 26
8:15A
Feb 26 8:15 AM Mt. Forest Rams1 1 - 5 Walkerton Capitals5 Walkerton
PW Feb 26
9:15A
Feb 26 9:15 AM West Grey Warriors 23 3 - 6 Walkerton Capitals6 Walkerton
NOV Feb 26
12:30P
Feb 26 12:30 PM Drayton Defenders4 4 - 10 West Grey Warriors10 Durham CC
NOV Feb 26
1:30P
Feb 26 1:30 PM Blyth-Brussels Crusaders Lucknow Sepoys Lucknow Arena
NOV Feb 26
1:30P
Feb 26 1:30 PM AEMHA Ice Dogs Red0 0 - 3 Saugeen Shores Storm 23 Southampton
PW Feb 26
1:30P
Feb 26 1:30 PM Seaforth Stars1 1 - 4 AEMHA Ice Dogs4 Paisley Arena
ATO Feb 26
2:00P
Feb 26 2:00 PM Hanover Falcons 2 Walkerton Capitals 2 Walkerton
ATO Feb 26
2:00P
Feb 26 2:00 PM Shallow Lake Lakers 24 4 - 3 TCDMHA Rebels 23 Keady Arena
ATO Feb 26
3:00P
Feb 26 3:00 PM Mt. Forest Rams1 1 - 6 West Grey Warriors6 Durham CC
ATO Feb 26
3:15P
Feb 26 3:15 PM BCH Ice Dogs 11 1 - 5 Kincardine Kinucks 15 Tiverton Arena
PW Feb 26
3:15P
Feb 26 3:15 PM BCH Ice Dogs3 3 - 1 Drayton Defenders1 PMD Arena
ATO Feb 26
3:30P
Feb 26 3:30 PM Goderich Sailors 2 Hyundai3 3 - 2 Goderich Sailors 1 Zehrs2 Memorial
ATO Feb 26
3:30P
Feb 26 3:30 PM Wingham Ironmen3 3 - 6 Minto Mad Dogs6 Harriston CC
NOV Feb 26
4:00P
Feb 26 4:00 PM Mitchell Meteors3 3 - 2 Wingham Ironmen 1 Blue2 Wingham
NOV Feb 26
4:00P
Feb 26 4:00 PM Listowel Cyclones 3 White2 2 - 10 Hanover Falcons 210 Hanover P&H Centre
ATO Feb 26
4:15P
Feb 26 4:15 PM Shallow Lake Lakers 13 3 - 4 AEMHA Ice Dogs Red4 Paisley Arena
NOV Feb 26
4:30P
Feb 26 4:30 PM Saugeen Shores Storm 14 4 - 5 Shallow Lake Lakers 25 Shallow Lake & Distr
PW Feb 26
4:30P
Feb 26 4:30 PM Goderich Sailors2 2 - 3 Zurich Thunder3 Zurich
PW Feb 26
4:30P
Feb 26 4:30 PM Blyth-Brussels Crusaders2 2 - 1 Central Perth LL1 Milverton Arena
PW Feb 26
4:40P
Feb 26 4:40 PM Listowel Cyclones2 2 - 6 Minto Mad Dogs6 Harriston CC
ATO Feb 26
4:45P
Feb 26 4:45 PM Walkerton Capitals 13 3 - 2 Drayton Defenders 1 Orange2 PMD Arena
NOV Feb 26
5:00P
Feb 26 5:00 PM BCH Ice Dogs 1 Wingham Ironmen 3 White Wingham
PW Feb 26
5:30P
Feb 26 5:30 PM Shallow Lake Lakers4 4 - 5 Saugeen Shores Storm 15 Saugeen Shores Commu
MID Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM Wingham Ironmen Central Perth LL Milverton Arena
MID Feb 26
6:00P
Feb 26 6:00 PM Bruce Peninsula Northstars 2 Blyth-Brussels Crusaders Burgundy Blyth
NOV Feb 26
6:30P
Feb 26 6:30 PM Bruce Peninsula Northstars0 0 - 9 Owen Sound Jr. Attack 29 Bayshore
BAN Feb 26
7:30P
Feb 26 7:30 PM Hanover Falcons4 4 - 0 Owen Sound Jr. Attack 20 Bayshore
MID Feb 26
8:15P
Feb 26 8:15 PM Blyth-Brussels Crusaders Black4 4 - 3 Mt. Forest Rams3 Mount Forest Sports
BAN Feb 26
8:40P
Feb 26 8:40 PM Central Perth LL0 0 - 5 Mitchell Meteors5 Mitchell Arena
MID Feb 26
9:00P
Feb 26 9:00 PM West Grey Warriors 23 3 - 4 Hanover Falcons4 Hanover P&H Centre
ATO Feb 27
6:00P
Feb 27 6:00 PM Central Perth LL Blyth-Brussels Crusaders Blyth
ATO Feb 27
6:00P
Feb 27 6:00 PM Saugeen Shores Storm 2 Saugeen Shores Storm 1 Southampton
PW Feb 27
6:00P
Feb 27 6:00 PM Walkerton Capitals Lucknow Sepoys Lucknow Arena
PW Feb 27
6:30P
Feb 27 6:30 PM Saugeen Shores Storm 2 Mt. Forest Rams Clifford
PW Feb 27
6:30P
Feb 27 6:30 PM West Grey Warriors 1 Kincardine Kinucks 1 Tiverton Arena
BAN Feb 27
6:30P
Feb 27 6:30 PM Minto Mad Dogs Seaforth Stars Seaforth Arena
ATO Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Drayton Defenders 2 Black Howick Hornets Howick Community Cen
ATO Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Walkerton Capitals 1 South Bruce Blades Teeswater Arena
PW Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Owen Sound Jr. Attack 1 Kincardine Kinucks 2 Davidson Centre
BAN Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Saugeen Shores Storm 2 AEMHA Ice Dogs Tara CC
BAN Feb 27
7:00P
Feb 27 7:00 PM Lucknow Sepoys Central Perth LL Elma-Logan Arena
PW Feb 27
7:15P
Feb 27 7:15 PM Goderich Sailors Ripley Wolves Ripley
BAN Feb 27
7:30P
Feb 27 7:30 PM Kincardine Kinucks Blyth-Brussels Crusaders Blyth
BAN Feb 27
7:45P
Feb 27 7:45 PM Mitchell Meteors Listowel Cyclones Listowel Arena
MID Feb 27
7:45P
Feb 27 7:45 PM West Grey Warriors 1 Minto Mad Dogs Harriston CC
MID Feb 27
8:00P
Feb 27 8:00 PM Mitchell Meteors BCH Ice Dogs Hensall Arena
BAN Feb 27
8:15P
Feb 27 8:15 PM West Grey Warriors South Bruce Blades Mildmay Carrick Recr
BAN Feb 27
8:15P
Feb 27 8:15 PM Hanover Falcons Walkerton Capitals Walkerton
MID Feb 27
8:15P
Feb 27 8:15 PM Kincardine Kinucks 1 Saugeen Shores Storm Southampton
BAN Feb 27
8:45P
Feb 27 8:45 PM BCH Ice Dogs Ripley Wolves Ripley
MID Feb 27
9:00P
Feb 27 9:00 PM Bruce Peninsula Northstars 2 Blyth-Brussels Crusaders Black Blyth
MID Feb 27
9:15P
Feb 27 9:15 PM Lucknow Sepoys Listowel Cyclones Listowel Arena
NOV Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Drayton Defenders Minto Mad Dogs Palmerston Arena
ATO Feb 28
6:00P
Feb 28 6:00 PM Hanover Falcons 2 Hanover Falcons 1 Hanover P&H Centre
PW Feb 28
6:15P
Feb 28 6:15 PM Ripley Wolves Wingham Ironmen Wingham
NOV Feb 28
6:30P
Feb 28 6:30 PM Walkerton Capitals Mt. Forest Rams Mount Forest Sports
PW Feb 28
6:30P
Feb 28 6:30 PM South Bruce Blades BCH Ice Dogs Central Huron CC
ATO Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Mt. Forest Rams Minto Mad Dogs Palmerston Arena
PW Feb 28
7:00P
Feb 28 7:00 PM Owen Sound Jr. Attack 2 Bruce Peninsula Northstars Wiarton Arena
PW Feb 28
7:15P
Feb 28 7:15 PM AEMHA Ice Dogs Hanover Falcons 1 Hanover P&H Centre
BAN Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM TCDMHA Rebels Saugeen Shores Storm 2 Southampton
MID Feb 28
7:30P
Feb 28 7:30 PM Listowel Cyclones Wingham Ironmen Wingham
BAN Feb 28
8:00P
Feb 28 8:00 PM Kincardine Kinucks Drayton Defenders PMD Arena
MID Feb 28
9:00P
Feb 28 9:00 PM Hanover Falcons West Grey Warriors 1 Normanby Arena
MID Feb 28
9:00P
Feb 28 9:00 PM Saugeen Shores Storm Kincardine Kinucks 2 Davidson Centre
This page is cached and updates about every 15 minutes. Last updated 12:56 PM.
Printed From TheOneDB.com Feb 27, 2017 12:56 PM